Filozof Şenol Güneş ve Veliahtı Çimşir Mourinho

Sezon ortasında Ünal Karaman ile yollarını ayıran Trabzonspor teknik direktörlük görevine Hüseyin Çimşir’i getirmişti. Hüseyin Çimşir’e ilk görev aldığı dönemlerde Şenol Güneş yakıştırmaları dahi yapılıyordu.

Hüseyin Çimşir yeni Şenol Güneş

Son haftalara kadar şampiyonluk yarışını sürdüren Trabzonspor, Başakşehir ile yarışıyordu. Ama son haftalarda aldığı arka arkaya puan kayıpları şampiyonluk şansını zora soktu. Kaybedilen puanların ardından her seferinde sosyal medya gündeminde büyük eleştiriler alan Hüseyin Çimşir, son olarak Denizli Spor mağlubiyeti sonrası bu işi beceremediğini itiraf etti.

Hüseyin Çimşir beceremedim

Maçtan birkaç gün önce A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan’ın Hüseyin Çimşir ile ilgili yapmış olduğu yorum ise dalga konusu oldu. Uzundurukan yaptığı açıklamada ‘Hüseyin Çimşir, Trabzonspor’un Yeni Şenol Güneş’i Olacak!’ gibi iddialı konuşmuştu. Ama gelinen noktada Trabzonspor’un da hali ortada ve bu olumsuz tablonun en büyük sorumlusu olarak Hüseyin Çimşir gözüküyor. Böylelikle Zeki Uzundurukan’ın ne kadar nokta atışı(!) bir yorum yaptığını da anlamış olduk. Hatta Zeki Uzundurukan yine çok iddialı olmaktan kaçınmış hakkını yemeyelim. Şenol Güneş yetmez Mourinho demesi gerekirdi. Son olarak baktığımız zaman gidişat itibariyle Şenol Güneş ve veliahtının tek ortak yanı ikisinin de Trabzonspor hocalığı yapmış olması.

Kurdeşen Jack
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Survivor 2020 Finalinde Sübliminal Mesaj: Sonuç Zaten Belliydi

Survivor 2020 Finalinde Sübliminal Mesaj: Sonuç Zaten Belliydi

Sonraki
Sevin, aşık olun…

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.