Survivor 2020 Finalinde Sübliminal Mesaj: Sonuç Zaten Belliydi

Survivor 2020, yarışma tarihinin belki de en afilli sezonuydu. Bugüne kadar birçok tartışmaya sebep olan yarışma da finalin ardından bir tartışma daha alevlendi. Dün yapılan final ile kazanan belli oldu. Cemal Can ve Barış arasında geçen yarışın sonunda kazanan Cemal Can oldu.

Her Şey Bu Fotoğrafta Belliydi

Survivor’da Sübliminal Mesaj

Finalden önce Acun Ilıcalı’nın kendi İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda finallere kalan son dört yarışmacının elleriyle yaptıkları adeta sonucu önden bize duyurmuş gibi… Acun Ilıcalı paylaştığı bu fotoğraf ile sübliminal mesaj mı verdi? Fotoğrafta da görüleceği üzere yarışmayı kazanan Cemal Can eliyle bir işareti yaparken Barış iki, Yasin üç, Berkan ise hiç bir şey yapmadan sadece yumruk yapıyor. Sosyal medya gündemine kazanan açıklanmasından sonra tartışmalara sebep olan bu fotoğraf ise gizemini koruyor.

Öte yandan Barış hayranları Twitter gündeminde yaptıkları tag çalışması ile haklarının yendiğini savundular. Aslında Barış’ın önde olduğunu ama oylamanın Cemal Can’ın kazanmasını sağlamak adına uzatıldığını ve yayınlanan VTR’ler de kastılı olarak Barış’a yer verilmediğini söylediler. Bunları dayanak göstererekte Acun Medya’nın taraflı olarak hareket ettiğini söylediler. Yaşananlarla ilgili olarak bir açıklama gelmezken tepkiler de büyümeye devam ediyor.

“Attığımız Oylar Sayılmadı”

Twitter’da paylaşılan bu görsel de Survivor finalinde oylamanın gece 00.10’a kadar devam etmesine rağmen o süre zarfında Barış adına atılan oyların sayılmadığı görülmektedir.

Noter Tasdiğine Rağmen Şampiyon Değiştirildi

Sosyal medya da paylaşılan Beyoğlu Noterliği’ne ait tutanakta Barış’ın Cemal’den daha fazla oy aldığı görülüyor. Ve bu sonuçlara Survivor 2020 şampiyonun Barış olması gerekiyor.

Cinsel Orhan
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
İsveç Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır?
Sonraki
Filozof Şenol Güneş ve Veliahtı Çimşir Mourinho

Filozof Şenol Güneş ve Veliahtı Çimşir Mourinho

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.