Einstein Yaşasaydı Bitcoin’e Yatırım Yapar Mıydı?

Milenyum dedik,z kuşağı dedik, bilim dedik,sanat-kültür dedik zaman geldi çattı sanalizasyona ,peki bundan sonrası ne olacak?

Gelenekselciler kabullenmiyor ama materyalizm dönemi sona eriyor.Yavaş yavaş sanal hayata adapte oluyoruz ister istemez.Kimi ayak uyduracak kimisinin ayakları dolanacak.Pandemi biraz hızlandırsa da bundan kaçış olmayacak sanırım.Ayak uydursak iyi olacak sanırım…..

Etrafımda ki herkeste kolay para kazanma hayaliye yanıp tutuşuyor.Cepte para olmasa kaç yazar, hayali bile güldürüyor😊Pandemi hepimize alan bıraktı.  “düşünme alanı” düşün düşün boktur işin boşuna dememiş atalarımız.İşte tam da bu yüzden düşündük düşündük düşündük.Sonra ne yaptık furye-i bitcoin’e bodozlama daldık.

Peki bitcoin furyası nereye kadar devam edecek?Sonu var mı bunun ? Bu sanal parayı kim basıyor?😊( böyle düşünenlerde olacaktır)yoksa gelip geçici dünyayı etkisine alan bir trol mü? Hadi gerçek diyelim hepimiz analist olduk😊(haraketli ort. Direç,destek,50x,100x….) kafalarda binbir çeşit plan binlerce coin ,yüzlerce analist vs…Bu balon kimde patlayacak belli değil.Eğer trolleniyorsak da bitcoin’in coronadan daha fazla can alacağına yemin edebilirim ama ispatlayamam.😊😊😊Arabanın bile artık coin’lerle alındığı bu dönemde acaba bu balon balonluktan çıkıp yeni hayatın normalleri mi olacak? Yeni normalimiz bu mu yoksa cafelerin açık olması mı olacak? Hep ne diyoruz “yaşayıp göreceğiz”.(zaman makinası icat edildiğinde hayatımızda atacağımız o kadar kelime topluluğu olacak ki sormayın gitsin)

Sizde paraları coinler gömdüyseniz (yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte😊😊😊) içiniz rahatladı mı? Kolay para kazandınız mı? Yoksa sotede beklemede misiniz?

 
Peki Einstain yaşasaydı hangi coin’i alırdı?

Sizi Sevenle Kalın…

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Yorum