Keşfedilmemiş Filmler 1

      Selamlar, bugün size izlediğim, beğendiğim ve beğeneceğinizi düşündüğüm bi kaç filmi tanıtmak istiyorum. Baştan söylüyorum film zevkim biraz gariptir. Tanıtacağım filmleri çoğu kişi bilmiyordur ama elbette izledikleriniz olabilir. Eğer aralarında izleyip beğendiğiniz filmler varsa ya da bu blogdan gidip izlerseniz yorumlarda buluşabiliriz   Giriş konusunda pek iyi değilim bu yüzden çok uzatmadan geçelim hadi.

1. Suicide Room (İntihar Odası)

Tür: Dram, gerilim           Yayım Tarihi: 2011                  Süre: 2 saat

Uyarı: Bu film  kendine zarar vermek nedeniyle uygunsuzluk içeriyor. Lütfen örnek almayınız! 

Tanıtım;  Zengin aileye, geniş çevreye ve harika bir hayata sahip olan Dominik bir gün arkadaşlarıyla eğlenirken beklenmedik bir fikir ortaya atılır. Dominik, bir erkek arkadaşıyla öpüşmek zorunda kalır. Bu öpücük hayatını değiştirecektir fakat farkında değildir. 

Görüş; Aslında kız en başta çok masum gelmişti bir aşk yaşanır diye beklemiştim ama nafile. Film sonuna doğru kızdan nefret ettim. Çocuğa ise çok kızdım çünkü kızın aklına uyuyordu ve çok güçsüzdü. Bu filmi 5 kere falan izledim ve hâlâ tekrar tekrar izleyebilirim. Kızlar dikkat edin Dominik’e aşık olabilirsiniz.

Link; https://www.filmizlefilmsitesi.com/suicide-room-intihar-odasi-2011-turkce-altyazili-izle.html

2. The Breakfast Club (Kahvaltı Klübü)

Tür: Dram, gençlik, komedi     Yayım Tarihi: 1985              Süre: 1.37 dk

Uyarı: Filmde cinsellik ve argo açısndan uygunsuz davranışlar bulunmaktadır.

Tanıtım; 3 erkek 2 kızdan oluşmak üzere 5 liseli genç yaptıkları hatalar sonucunda cezalandırılır ve haftasonu okula gelmek zorunda kalırlar. Birbirlerinden hiç haz etmeyen gençler her fırsatta yaramazlık yaparak öğretmenlerini sinirlendirirler.

Görüş; Kesinlikle gençlerin izlemesi gereken filmlerden. Ne kadar birbirlerinden nefret etseler de destek olmayı da biliyorlar. Filmi izleyince anlayacaksınız bir sınıfta bulunan klişe kişiliklerden faydalandığını. Ayrıca söylemek istiyorum bu film kesinlikle ailelerin yaptığı baskılardan çocukların psikolojik olarak nasıl etkilendikleri açıkça gösteriliyor.

Link; https://www.filmmodu.org/the-breakfast-club-altyazili-izle

3. Black Swan (Siyah Kuğu)

Tür: Dram, gerilim, psikoloji     Yayım Tarihi:  2010           Süre: 1.48 dk

Uyarı; Filmde cinsellik açısından birkaç uygunsuz sahne bulunmaktadır.

Tanıtım; Nina isimindeki genç balerin fazlasıyla mükemmeliyetçidir. Yine de bedeninde çıkan yaralara engel olamaz. Önemli bir gösteri için seçimler yapılırken hareketini tamamlayamaz. Gün sonunda bunu konuşmak için yetkilinin yanına gider fakat o sırada beklenmedik şeyler olur. 

Görüş; Karmaşık ve insan beyniyle oynayan bir film. Anlamlandıramadığınız bazı yerler olucak ama film sonunda herşey anlaşılıyor. Spoiler vermemek için çok uzatmıyacağım. Mükemmeliyetçi arkadaşlar varsa aramızda bu filme şans tanıyabilirsiniz.

Link; https://www.filmmodu.org/black-swan-altyazili-izle

Biliyorum fazla kısa oldu bu blog ama yakın bir zamanda devamı gelicek. 

Kaçırmayın derim 🙂

Gecenin Aydınlığı
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Ötegezegen Bölüm 2 (Part 2)
Sonraki
AYRILIK VE HASRET

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.