Fas'tan gelen güzellik..

Günümüzün en trendlerinden biride guzellik solonları ve doğal ürünler özellikle mevcut pandemi döneminde sürekli kullandığımız maskeler cildimizi fısır fısır kizartmaktayken, ergenlik döneminin sivilceleri bir bir piste çıkarken, tabi ki unutmadım evet birde bırakmakta zorluk çekilen sigaranın cildimize verdiği zarar stres ile buluşup yaşlılık etkenleri ile birleşince soluğu guzellik salonlarında alıyoruz. 

Bursa’da açmış olduğu güzellik salonunda argan yağının dünya üzerinde yetiştiği tek yer olan Fas’ın kızıl şehri Marakesh den gelen Jasmin naturel ürünler ile cilt yapısında collagen yapısını güçlendirerek kadife yumuşaklığında bir cilt ile yaşlanmaya meydan okumanın aslında çok kolay olduğunu dile getirirken ticari amaç güden hazır ürünlerdense doğal ürünlerin hazırlanmasınında uygulanmasınında  çok kolay olduğunu doğal ürünlerin daha etkili ve hızlı cevap verdiğini hatırlatıyor. 

Marakesh Beauty adında ki salonda el emeği ile hazırladığı ürünleri danışanlarına uygulayan güzellik uzmanı Jasmin ülkesinde sigara ve kahve tüketiminin bayanlarda yok denecek kadar az olduğunu, sağlıklı bir cilt için beslenmenin çok önemli olduğunu özellikle belirtiyor. 

Bizde de önemli bir yere sahip olan hamam ve kese kültürünün ülkesi Fas’ta da çok önemli olduğunu cildin kendini yenilemesi, ölü derinin periyodik olarak vücut dan arındırılması gerektiğini hatırlatıyor. 

Fas’tan gelen güzellik sloganı ile danışanlarına değer katmaya çalışan sevgili Jasmine teşekkür ediyor başarılar diliyoruz. 

ercan-balkis
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Uygur Halkına İhanet Eden Çin Kuklası Seyfettin Aziz

Uygur Halkına İhanet Eden Çin Kuklası Seyfettin Aziz

Sonraki
dışlanış

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.