Evde Kaldığımız Günlerde İzlenmesi Gereken 3 Dizi Önerisi

http://Lucifer

Yapım yılı 2016 olan bu dizi başlarda FOX’da yayımlanmış daha sonrasında Netflix’de yayımlanmaya devam etmiştir.

Konu;

Lucifer(şeytan), yüzyıllardır hüküm sürdüğü cehennemde efendi olmaktan sıkılıp Los Angeles’ın ihtişamı içinde bir hayat sürmek ister. Babası(tanrı)’na isyan edip, kendini Los Angeles’ın gösterişli sokaklarında bulur. Orada kendi gece klübü “Lux”ı açar. Bir gece Lucifer’ın yakın arkadaşı Lux’ta öldürülür bunun üzerine katili bulmak için LAPD(Los Angeles Police Departmant) detektifi Chloe Decker’a soruşturmada yardım eder. Lucifer ve Chloe bu soruşturmada iyi bir ikili olurlar ve daha sonrasında Lucifer LAPD için çalışmaya başlar. Chloe ile partner olan Lucifer cinayetleri soruşturarak dünyada keyfine bakarken Lucifer’ın kardeşleri ve babası, Lucifer’ı cehenneme geri gelmesi için ikna etmeye çalışırlar.

Geçtiğimiz hafta yayımlanan Lupin oldukça kısa bir zamanda çok popüler oldu. Konusu suç, gizem olan bu dizi Türkiye ve diğer birçok yerde trendlere girmeyi başarmıştır. Dizi, babasını kaybeden bir göçmen çocuğun intikam alışını anlatmaktadır. Babası hırsızlıkla suçlandığı için babasını haklı çıkarmaya çalışan Assane Diop elinden gelen şeyleri yapmaktadır.

 Bir satranç dehasının yolculuğunu konu alan bu dizi Netflix’in yeni dizilerinden olmasına rağmen yoğun ilgi görmüştür. Elizabeth Harmon’un trajedi dolu hayatını bize anlatmaktadır.

bengisu-ornek
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Şükürsüzlüğüme Şükür
Sonraki
Perdenin Arkasındaki Kişi

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.