Üzgün bir gün

Selamm! 

Aslında ilk defa böyle bi platform kullanıyorum , buraya biraz baktım ve günlük hayatını yazan kişiler bulamadım , ama ben kendi günlük hayatımı anlatmak istiyorum. O zaman başlıyorum!

Tarih:17.05.21 ( Yani bugün)

Bugün eski sınıf arkadaşlarımdan 4 tanesini buluşmak için çağırdım .  Ama bir tanesi ayrı BERKE, berkeyi her gördüğüm de konuşamıyorum çünkü dilim tutuluyor ve saçmalıyorum , berke ile konuşmak için 3 4 aydır çalışıyorum , onun için 6 7 kişiye yazdım ve en sonunda bir tane bilgisayar oyunu oynuyormuş bende onla birlikte oynamak için bilgisayarıma yükledim , oyunu oynamaya başladım ama iyi oynamıyorum neyse bi gün eski bir arkadaşımla buluşmuştum ve berkenin telefon numarasını bulmasını istedim ve gecesine buldu amaaa çocuk beni seviyormuş ben bunu bilmiyordum. Sonra berkenin telefonunu aldıktan sonra çıkma teklifi geldi ve maalesef ki kabul ettim sonra , o kişi de METEHAN , bu çocukla 1 ay sevgili kaldık çünkü beni aldatıyormuş hem de 5 kızla şu an benleyken arkadaş olduğu kızla sevgili neyse sadece zaman kaybıydı çünkü o arada berkeyle hiç konuşmadım! Neyse  bu güne gelelim . Bu gün sabah saat 8.30 da dersim vardı ve kalktım uyandığım andan itibaren berkeye yazmak istiyorum,onu çağırmak ,onunla aynı ortam da bulunmak. Saat 9.30 a kadar dayandım sonra hemen yazdım: Merhaba berke, ben şefika bu gün eski sınıfta ki bir kaç kişiyle buluşcaz gelmek ister misin? yazdım. Sonra o 3 saat sonra cevap verdi: Nerde? dedi bende cevap verdim 1 saat sonra cevap verdi: Bakarız. dedi ,Ben sinirledim ve şey dedim: Net cevap veriri misin? diye mesaj attım aradan 1 saat geçti ve berke o 1 saat içinde bakmamış  , ben gene yazdım berke gelicek misin? dedim ve yazdığımda hemen aktif oldu ve sonra görüldü attı , ardan 1 saat fln geçti ve ne göreyim ENGELLEMİŞ nasıl ya neden engellersin! Ama arkadaşalar ben durmıycam çok uğraştım çok insana mesaj attım.O yüzden onu gördüğüm an söyliycem

Bunları yazarken eski sevgilimin, yeni sevgilisi bana mesaj attı ve beni sözlü tecavüz etti .Ben gereksiz yere küfür etmem ama burda az etmeliydim ve ettim ama bana çok fazla sözlü tecavüz etttiler tehtit ettiler , amaa arkadaşalar ben onlara gününü göstericem çünkü hakettiler!

Olaylardan haberdar edicem :*

Neyse bunu kimse görmiycek ama olsun hayali arkadaşım olmuş oldu 🙂

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum