Perdenin Arkasındaki Kişi

Bölüm 1 : Başlangıç

    Yeni uyanmıştı, yemeğini yedi, giyindi ve işe gitmek için evden çıkıp arabasına bindi. Max PAT (Paranormal Araştırma Timi)  şirketinde yöneticiydi. Şirketi kendisi kurmuştu ve çalışanları seçmekte çok seçiciydi. Herkese güvenemiyordu. Yaptığı iş çok gizliydi. Genelde sadece Tony ile birlikte araştırmaya çıkardı. Tony onun asistanıydı ve en çok güvendiği kişiydi. Bir gün çalışanlardan biri olan Tom çok iyi bir dedektif bulduğunu ve Max’ten onu işe almasını istedi. Max bu fikri değerlendirmek için o kişiyi çağırdı.

     Adı Natasha idi. Çok güven verici konuşuyordu. Onu hangi mevkide çalıştıracağının önemli olmadığını söyledi. Max, Natasha’ya Araştırma Timi’yle çalışacağını söyledi. Yani kendisi ve Tony ile birlikte bir grup olacaklardı. Max bu konuda biraz endişeliydi ama Natasha ona güven veriyordu.

     O sırada Tom onlara şehirde garip bir şeyler olduğunu ve toplu bir cinayet olduğunu söyledi. İşin garibi hiç birinde kan yoktu. Bu kadar kişi nasıl olur da ansızın ve belirsiz bir şekilde ölür diye düşündü Max. Artık kendisi, en çok güvendiği kişi olan Tony ve yanlarında ilk kez bir göreve çıkacak olan Natasha bu göreve gidip bu gizemi çözmeliler ve bunu yaparken rakipleri olan GAB (Gizem Araştırma Birliği) tarafından durdurulmamaya özen göstermeliler…

GÖREV BAŞLIYOR…

bunyamin-by
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Evde Kaldığımız Günlerde İzlenmesi Gereken 3 Dizi Önerisi

Evde Kaldığımız Günlerde İzlenmesi Gereken 3 Dizi Önerisi

Sonraki
Nasıl Para Kazanabilirim?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.