Erkekler aşk acısı çeker mi?

Bu soruyu binlerce kadın arkadaşımız merak ediyordur .

Ayrılık sonrası erkeğin bir anda soğuyup bir anda ilişkiye son vermesi gibi durumlarda Kadın arkadaşlarımız “Birden ne oldu da beni bıraktı?”  Veya “Nasıl bu kadar umursamaz davranabilir beni artık sevmiyor mu ?” Gibi sorularla karşıya karşıya kalırız . Kafayı yiyecek gibi oluruz .

Evet arkadaşlar şunu söylemek gerekirse seven erkek acı çeker önce bir boşluğa düşer ne oldu bana der sonrasında ise edindiği çevreye göre hareket etmeye başlar eski sevgiliyi unutmak için elinden geleni yapar gezer dolaşır aklına gelmemesi için fotoğrafları siler sosyal medya kullanıyorsa oralardan cıkarır çünkü görmek erkeğe zarar verir ve unutmasını zorlaştırır .

Erkeklerin çoğu kısmı bu şekilde acısını bastırmaya unutmaya çalışır ama sonu hüsranla biter .

Zamanla erkek boşluğa düşer eski sevgilisinin yerini kimsenin alamayacağı gerçeği ile yüzleşir ve ona geri dönmek için fırsat kollar .Fake hesaplar kurup sizin ne yaptığınızı nerelere gittiğinizi kendisinden sonra sizin ne halde olduğunu görmek ister . Evet arkadaşlar erkeklerde stalk yapar hemde kızlardan daha beter dereceye gelirler en küçük ayrıntıyı bile takmaya başlarlar .  Erkekler zamanla pişman olma yetkisine sahipler ve bu kızları biraz üzüp ben o kadar bekleyemem düşüncesine sokar ve erkeklere üst üste yazıp geri gelmeleri için yalvarma derecesine gelirler .

Ama bu erkeği kendinden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramayacaktır .

sabır edip beklenmeli her Şey için .

okuduğunuz için teşekkür ederim.

elif-oksak
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
SEN RUHU REVANIM
Sonraki
Yılların yılı 2020…

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.