Alkolün Sekse Etkisi Kadın ve Erkekte Fark Ediyor mu?

Alkol içersem libidom yükselir mi? Alkol içtikten sonra seks yapabilir miyim? Yapsam da zevk alabilir miyim? Sertleşme veya ıslanma konusunda alkolün bir handikapı olur mu? Türlü türlü sorular. Alkol içtikten sonra bakalım neler oluyor. Alkolün seks sırasında kadına ve erkeğe etkileri nelerdir şöyle bir derledim siz değerlilere…

Alkolün Seks Sırasında Kadınlara Etkisi

1) Vücutta ki alkol miktarı yükseldikçe aynı eş güdümlü olarak testosteron seviyesini artar. Cinsel isteğin olmazsa olmazı bu hormon seks için oldukça etkilidir.  Alkollüyken kişi psikolojik açıdan kişi rahatlar ve kendini daha da çekici bulmaya başlar. Alkolün en bariz özelliklerinden birisi de zaten girdiği bünyeye aşırı güven yüklemesi yapmasıdır.

2) Alkolün fazlası genital bölgedeki hassasiyeti azaltır. Hassasiyet gittikten sonra ileri geri yapmanın da bir faydası yok…

3) 1 Alkol vücutta kan için de fıldır fıldır gezer. Eğer fazla da kaçırmışsanız bu kanla da temas eden alkol orgazm mekanizmanızı alt üst eder ve orgazm olamazsanız. Gecenin sonu hüsran bitebilir. İçmeyin demiyorum için ama sonra için.

4) Alkol seks sırasında önemli bir yeri olan ıslanmaları zorlaştırır. Bu durum da seksi acılı bir hale getirir. Yani seks yapamazsınız efendim. Tabi farklı fantezileriniz yoksa.

Alkolün Seks Sırasında Erkeklere Etkisi

1) Alkol girdiği sistemde ereksiyonu zorlaştırır. Çünkü alkol vücuttaki kan akışını yavaşlatır. Doğal olarak penisinize giden kan akışını da aynı şekilde yavaşlatır. Ereksiyonun zorlaşmasındaki bir diğer sebepte alkol etkisiyle angiotensin hormonunun artmasıdır. Bunların yanında sinir sistemini baskı altına aldığı için sertleşmede ciddi sorun yaşarsınız.

2) Alkol boşalma süresini uzatır. Erkekler de bu boşalmama süresi yarım saatin üzerine çıkabilir. Erkekler için olum için için de uzatın. Zaten Dünya’da bu alandaki en kötü ortalamalardan birisi Türk erkeklerine ait.

3) Alkol kadınlar da olduğu gibi erkeklerde de cinsel isteği artırır. Ama yine de fazlaya kaçmamak kaydıyla. Yapılan araştırmalar neticesinde 85 kilo bir erkeğin maksimum 2 bardağa kadar içmesi gerekir. Fazlası sadık dostunuzu oyun hamurundan hallice bir duruma sokar. 🙂

4) Erkekler üzerinde de yine kadınlarda olduğu gibi öz güven patlaması cesaretlenme gibi durumlar yaşanır. Az laf çok iş moduna girersiniz. Sonuç odaklı olduğunuzdan mütevellit kelimeleri ve hareketleri seçe seçe uygularsınız. 

Cinsel Orhan
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
♥️Melek Anne♥️
Sonraki
Vedalar

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.