Libido Yükselten Cinsellik Ağırlıklı Filmler

Libido Yükselten Cinsellik Ağırlıklı Filmler

Biriyle izlediğinizde utanmanıza sebebiyet verecek bazı libido hoplatıcı filmlerden bahsedeceğim. Her yıl piyasaya sürülen binlerce film arasında cinsellik ağırlıklı filmler kategorisi önemli bir yer tutuyor. Bu yazıda cinsellik ağırlıklı filmler listesinin öne çıkan yapımları hakkında kısa bilgilendirmeler bulacaksınız. Unuttuğumu düşündüğünüz veya eklemek istediklerinizi yorumlara lütfen yazın. keyifli seyirler.

Love (2015) / imdb 6.1

love 2015 cinsellik içeren filmler

Gaspar Noe’nin filmi, cinsellik ağırlıklı filmler listesinde kesinlikle tepeleri zorlayacak filmlerden biri. Konusu dışında, içindeki cesur sahneler ve cinselliğin bu kadar açık anlatılıyor oluşuyla bu listede olmayı en çok hak eden filmlerden biri kendisi. Murphy adında Amerikalı bir adamın Paris’te sevgilisi Elektra ile yaşadığı hayatın içine bomba gibi düşen üçüncü bir kişiyle bu ikilinin ilişkisi ve aşkı büyük bir sorgulamaya girecektir.

Ah-ga-ssi (2016) / imdb 8.1

handmaiden cinsellik ağırlıklı filmler

Daha çok İngilizce adı olan Handmaiden ile tanıdığımız bu film, çıktığı zamandan beri büyük ses getirmiştir. Bir Güney Kore yapımı olan bu film, 1930’lu yıllarda geçmektedir. Büyük bir zenginliğin varisi olan Japon Bayan Hideko’nun saf görünüşünden onun zenginliğini ele geçirme hırsıyla dolan Kont isimli dolandırıcı, kendisiyle iş birliği içinde olacak, çocukluğundan beri dolandırıcılar içinde yetişmiş olan Sook-Hae’yi işe alır ve Bayan Hideko’nun hizmetçisi yapar. Bunun basit bir iş olacağı aşikardır; hizmetçi kadın ile adamın arasının olması için çalışacaktır ama işler asla göründüğü kadar kolay değildir. Cesur sahneleriyle de çok ses getiren bu film, cinsellik ağırlıklı bir film olarak görülse de aynı zamanda sürprizlerle doludur.

hanmaiden

Secretary (2002) / imdb 7.0

Kaldığı akıl hastanesinden kardeşinin düğününe denk gelecek şekilde çıkan Lee, genç, güzel ve akıllı bir kadındır. Kendine yeni bir hayat kurma amacıyla gelişimine yönelir ve bir iş bulma çabası içine girer.

sekreter 2002 cinsellik ağırlık filmler

Onun için en uygun olan işi Avukat Bay Grey’in yanında bulur; onun sekreteri olacaktır. Burada başladığı iş, onun aynı zamanda farklı bir cinsel yolculuğa çıkmasına da önayak olacaktır. Bay Grey’le aralarında gelişen sadomazoşist ilişki Lee’yi etkilediği kadar Bay Grey’i de etkileyecektir.

Ultimo tango a Parigi (1972) / imdb 7.0

Ultimo tango a Parigi - son tango

Dilimize Paris’te Son Tango adıyla çevrilen bu film, Amerikalı otelci Paul ile Fransız Jeanne’in hikayesini anlatır. Nişanlı olan Jeanne ileride eşiyle yaşayacakları bir apartman dairesi için arayıştayken eşini kaybetmiş olan Paul ile karşılaşır ve ikili arasında bir cinsel çekim oluşur. Birlikte olan ikili Paul’un isteğiyle birbirlerine kendileriyle ilgili hiçbir kişisel bilgiyi vermezler ve bir gün Paul, ikisi için tuttuğu bu evden eşyalarını alıp kadını terk eder. Ardından sokakta karşılaştığı Jeanne’in peşine düşen Paul ilişkiyi tekrar başlatmak istese de işler onun sandığı gibi ilerlemeyecektir.

Unfaithful (2002) / imdb 6.7

sadakatsiz unfaithful 2002

Bir banliyö annesi olan Connie, oğlunun doğum günüyle ilgili olan hazırlıklar için şehre indiğinde rüzgarlı havanın gazabına uğrayıp yaralanır. Ona yardımcı olan genç yabancı Paul, aynı zamanda kadının gizli kalmış tutkularını ayaklandıracak ve kocasına olan sadakatini sorgulatacaktır. Connie’ye bir kitap arasında numarasını veren Paul, kadının onu aramasının ardından onunla flört ederek Connie’yi ayartır ve Connie işlerini bahane ederek Paul ile kaçamak yapmaya başlar. Bu çarpık ilişkinin sonuysa oldukça acı verici biçimde gelecektir.

Nine 1/2 Weeks (1986) / imdb 6.0

Film Avusturya-Amerika kökenli olan yazar Ingeborg Day’in aynı isimli bir anı kitabından beyaz perdeye uyarlanmıştır.

9 1/2 Weeks

New York’ta bir sanat galerisi çalışanı olan Elizabeth, günün birinde John isimli esrarengiz bir adam tarafından ayartılır. Bu çekici adamın rüzgarına kapılan genç kadın, onunla geçirdiği dokuz buçuk haftada cinsellik adına pek çok şey öğrenecektir. Hayatına dahil olmak istemeyen ve kendisini de hayatına dahil etmek istemeyen bu adamla birlikte yalnızca cinsellikle ilgili değil, ikili ilişkilerle ilgili de yeni şeyler öğrenecektir.

Kaynak: https://www.imdb.com/list/ls051533413/

Filmograf
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
KADIN: Cumhuriyetten Önce – Cumhuriyetten Sonra
Sonraki
Berat Albayrak’ın İstifa Açıklamasından Sonra Gerçekleşen İlginç Olaylar
Berat Albayrak'ın İstifa Açıklamasından Sonra Gerçekleşen İlginç Olaylar

Berat Albayrak’ın İstifa Açıklamasından Sonra Gerçekleşen İlginç Olaylar

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.