Elini Kalbine Koy

Elini Kalbine Koy

Elini Kalbine Koy

Saat kaç bilmiyorum merak da etmiyorum açıkçası. Günler birbirine karıştı her gün bir  diğer günün tekrarı haline geldi. Ne durumdayız ne durumdasını.

Bu hale gelmek bir çok insanı yıprattı herkes payına düşen pastadan aldı ama artık olayımız payımıza düşünden en azını almak en az zararla kurtarmak. Baska  çaremiz yok çünkü.

Gözlerimi kapatmak istiyorum. sakin kalmak istiyorum. Geriye dönüp bakınca  evet hep evde dinlenmek istemişimdir ama tek başıma. Evet hep okul iş olmasın istemişimdir ama özgürlüğüm alınarak değil. Birilerimizin yediği halatları cezasını  birilerimiz çekiyor tabi.

Birilerini doğrudan suçlamak doğru değil tabiki ama herkese suçsuz demek de doğru değil herkesin payı var bir şekilde hepimiz bu yemeğe tuzumuzu attık hepimize afiyet olsun!

Umarım sokağa çıkma yasağı olduğu zamanlar sokağa çıkarız polislerle tartışırız hemşirelere doktorlara sataşırız. emekçi insanlara laf ederiz hükümete sataşmazsak olmaz eksik kalırız çünkü biz anlamıyoruz bazı şeylerin değerini anlamıyoruz.

Dani
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Tesadüf
Sonraki
Herkes Yeterince Yese?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.