in ,

Elbiseye Hükmetmeyi Başaramamış Ünlüler ve Frikikleri

ünlü elbise frikikleri

Ünlülük seviyesi arttıkça ortaya koyulması gereken iddia seviyesi de doğru orantılı artıyor olmalı. En iyi tarza sahip olduğunu ispatlamak veya gerçekten kaza ile elbisenin azizliğine uğrayan dünyaca ünlü birkaç insanı aşağıda göreceksiniz.

ünlü elbise frikikleri

Sadece fakirlerin değil milyon dolarları olanların da elbiselerinin patlayabildiğini görünce belki rahatlarsınız. Kim bilir, belki de düşen ünlerini biraz boostlamak isteyen ünlüler de vardır aralarında. Kimsenin günahına girmeyeyim, karar sizin.

Tara Reid

Amerikan Pastası izleyen libidosu tavan arkadaşlar beri gelsin. Amerikan Pastası filmlerinden tanıdığımız Tara Reid’in sol göğsü elbiseden fırlıyor. Puff Daddy olarak da bilinen rapçi Diddy’nin doğum gününde kırmızı halıda ufak bir yürek hoplatıyor fotoğrafçılara.

Sonra da açıklama yapıyor: “İnsanlar dünyanın en kötü suçunu işlemişim gibi davranıyor, ufak bi kazaydı”. Bu olaydan sonra sütyeni ikili klipslemeye başlamış, önlemini almış. Ne diyeyim ünlü olmak zor.

tara-reid-frikik

Janet Jackson

Aslında Janet ablamızı buraya koymazdım ama sırf Justin Timberlake dırzosunun kadının kariyerini nasıl bitirdiğini öğrenin diye koyuyorum. Bu olayla ilgili ayrı bi yazı yazacağım ama özetlemek gerekirse olay: Justin’in 2004 Super Bowl şovunda Janet Jackson’ın kıyafetini yırtmasıyla kadının bütün kariyerini bitirmesi olarak algılanabilir.

janet-jackson-frikik

Justin’in kadının kostümünü yırtmasıyla birkaç saniyeliğine göğsü tüm Amerika tarafından görülüyor. Bunun üstüne ülkenin şakirtleri Amerikanın RTÜK’ü olan FCC’e 540.000 kez şikayette bulunuyorlar. Kadın hem rezil oluyor hem de kurban ediliyor. Grammy ödüllerinden, MTV’den CBS’den Janet Jackson’ı aforoz ediyorlar ve kadın yitip gidiyor. Justin’e ise hiçbir cacık olmuyor. Oha be Justin!

Chrissy Teigen

2016 Amerikan Müzik Ödülleri sırasında, ünlü model Chrissy Teigen ufak bir kaza yaşıyor.

chrissy-teigen-frikik

Cara Delevingne

Peter Pan’in geçmişinin anlatıldığı Pan filminin galasında ünlü model Cara Delevingne ufak bir kaza yaşıyor ve elbisenin kısalığının mağduru oluyor. Çoğu kişi bunu frikik veya elbisenin azizliği olarak algılasa da hiç de öyle değil. Kadın bikini giydiğinde ne gözüküyorsa aynen o gözüküyor ama millet nasıl bir açsa buna bile frikik diyor.

cara-delevingne-frikik

Elizabeth Olsen

Dünya tatlısı Elizabeth yani Wanda reyiz 2015 Paris Moda Haftasında rüzgarın azizliğine uğruyor. Azizliği kelimesinin önüne de ne koyarsan oturuyor arkadaş 😀

elizabeth-olsen-frikik

Cardi B

2019 Bonnaroo konserinde Cardi B elbisenin değil de popo implantının azizliğine uğruyor. Tasarımcı ne yapsın hesaplayamamış. Sonra gidip bornoz giyip sahneye devam ediyor. Hiç mi yedek yok arkadaş bu ne rahatlık.

cardi-b-frikik

Bella Hadid

Gigi’nin kardeşi Bella Hadid Cannes Film Festivalinde iddialı olacağım diye ayşe teyzenin yırtık masa örtüsüyle kırmızı halıda basının ilgisini çekiyor.

bella-hadid-frikik

Gigi Hadid

2016 Milan Moda Haftasında Versace defilesinde Gigi catwalk yaparken, elbise kendini salıyor ve her mankenin başına gelebilecek bir olay yaşanıyor.

gigi-hadid-frikik

Emma Watson

2009 Harry Poter ve Melez Prens galasında anlık bir hatayla elbisesini açıyor ve basın hemen patlatıyor flaşı. Sonrasında bir late night programında David Letterman’la birlikte dalga geçiyorlar: “En azından iç çamaşırı giyiyordum”.

emma-watson-frikik

Nicki Minaj

Nicki’nin de söylediği gibi “Bu gece hepiniz meme ucumu en az 50 kez görmüşsünüzdür”. Fazla söze gerek yok.

nicki-minaj-frikik

Paris Hilton

2014’te doğum günü paritisinde belki de istediğinden fazla frikik veren bir Paris Hilton görüyoruz. İddialı gözükmeyi seviyor kendisi.

paris-hilton-frikik

Nicky Hilton

Aralarında tek komik olan bu heralde. Paris Hilton’un kardeşi Nicky, kasap önlüğünü giyip merdiven çıkıyor. Bu yaşta babaanne kamburuyla yürümesi beni benden aldı. He frikik diyorduk dimi 😀 Frikik demeyelim de, muşambanın altından hesaplanmamış bir merdiven hadisesi diyelim.

nicky-hilton-frikik

yazar

Yazar: cringefest

Blog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.