Mood’una Göre Moda

Moda günümüzde sadece mevsime göre ne giysem, bu kışın trendleri hangi renk vb. Şeylerden çok bir meslek  ve gelir kaynağı olmuştur. Moda tasarımcılığı okuyan bir çok gencimiz bulunuyor.

Bana göre moda çok klişe olucak ama insansın kendine yakışanı giymesidir. Trend olmayan ama birinin üzerinde gördüğümüz bir elbise kişiye çok yakıştığında, gözümüzü o kişiden almadığımızda elbette olur.

Yazın kadınlar ve Erkekler plaj’da şık gözükmek için Kilo verirler, vücut çalışırlar, hatta sırf bu yüzden spor salonlarından çıkmayan insanlar bile var. Çeşit çeşit bikiniler, mayolar, mayokiniler herkes en güzeli ben olayım ister. Bence her insan olduğu gibi gözükünce güzel.

Dört mevsimi doya doya yaşayan bir ülke’de yaşamak gerçekten çok güzel ve bir o kadar zor. Kış mevsiminin zorlukları oldukça fazla hem üst üste giyinip hemde şık görünmek zor. Kışın bir kayak merkezine gittiğinizi düşünün ayağınızda siyah bir kar botu, üzerinizde beyaz renk bir şişme mont..  İşte bu kadar basit saatlerce ne giyicem derdine düşmenize gerek yok inanın yakışanı giymek binlerce adım önde. Kendinizi güzel gözüküceğim diye içinde hiç rahat edemediğiniz bir elbiseyi giymek bence çok saçma bırakın başkalarının sizin hakkınızdaki düşüncelerini mood’unuza göre yaşayın, modaya göre değil.

Semakot
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
TELKARİ “TEL İLE YAPILAN SANAT”
Sonraki
Umut veren kargalar.

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.