Egolu İnsanlığa Haykırış

Sevgili Olric,

Uzun zaman oldu sana yazmayalı,seni unuttuğumu zannetme sakın, sen benim yoldaşımsın bunu unutma !

Bir bilsen neler değişti, gerçi hepsini anlatmaya başlarsam eğer kısacağını biliyorum. Sen hep ne derdin kendinden ödün verme öz saygını yitirme derdin hatırlıyor musun ? Artık zamandan mıdır bilmem ama içimden hiç gelmiyor ,egolu insanlar ile bişeylerin açıklamasını yapmak.Çünkü dünya öyle bir hal aldı ki Egosu ile düşünen kendini önemli bir insan gibi görüyor.Öyle ki aslında egolu olmadığını gösterebilmek adına,yapmacık tavırlar ve kelime oyunları yapılıyor. Ne yazık ki bunu farkına vardığımızı göremiyorlar.Kaf dağına çıkmış egosundan sebep. Halbuki bilmiyor ki o egosu gittikçe kendisini,çevresindekilerini aşağıya çekiyor.

Bu kadar zor olmamalı saygılı,sevgili,hoşgörülü bir insan olmak. Yinede inanmak istiyorum o kalbin içinde bir umut görmek istiyorum sence mümkün müdür ? 

Duyar gibiyim bana dediklerini, Her kişiye şans ver o içinde ki çoçuğu keşfet diyorsun! Peki o çocuk aslında hep egolu bir şekilde büyüdüyse ne yapabilirim. Aslında o çocukta mazum dimi ! Nede olsa o çocuk büyüdü okudu gelişti neden kendini değiştirme yolunu seçmedi.

Yoksa en kolay yolu seçerek bildiği yanlışlarla devam etmeyi seçtiyse bu onun hatası değil midir ?

Ebru B
Je Veux 💃🏽
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Bergama Köy Tarım Arazileri Satışı Davası Görüldü
Sonraki
Makarna Nasıl Yapılır? Kolay Görünen Kimsenin Bilmediği 5 Püf Noktası
Spagetti Makarna

Makarna Nasıl Yapılır? Kolay Görünen Kimsenin Bilmediği 5 Püf Noktası

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.