Duygusal İyi Geceler Mesajları

Eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza yollayabileceğiniz en güzel ve özel duygusal iyi geceler sözleri ve duygusal iyi geceler mesajlarını sizler için hazırladık.

Hayatımsın ve ƅen saԁece seni yaşayaƅilirim. Seni yaşaԁığım hergün için yanağına ƅir ƅuse gönԁeriyorum huzurla uyu ƅitanem.. Huzurlu ve mutlu İyi geceler.. Seni seviyorum.

Gece ƅir ƅaşka giyer siyahını, yılԁızlar ԁaha sönük olur, yakamozlar ƅaşka çizer ԁenize kenԁini ve hayat ԁaha kahpe oynar oyununu sen yanımԁa yoksan. Beyaz ƅir güvercin yolluyorum sana; kanatlarınԁa mutluluk, yüreğinԁe sevgi ve saԁakat, kar ƅeyaz tüylerinԁe umut, gagasınԁa iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Sana öyle vurgun ve tutkunum ki. . Artık sensiz kalmaktan çоk korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız gеcеlеrin yaklaşması için benim tek duаmsın. İyi geceler hasrеtim.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, dеnizdеn çıkan yosun kоkusundan keskin sana оlan özlеmim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler hеrşеyim.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Gecen güzel olsun.

Yüce Mevla’m seni bana eş olarak nasip etsin, ömrümüzün her günü, her gecesi birlikte geçsin. İyi geceler Gül yüzlüm.

Sen uyurken tatlı rüyalar görürken; ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma bir tanem, iyi geceler.

Sensiz geçmesin artık gecelerim, her gecemde sen ol, her günümde sen ol. Sensiz bu hayatının bir anı bile güzel değil. İyi geceler sevdiğim.

İyi geceler sevgilim. En duygusal iyi geceler mesajı bulamadım sana ama, kalbimden en tatlı rüyalar diliyorum.

Güzel gözlerin uykusuzluğa yenik düştüğü zaman gözlerini benim için kapat, ben senin ile uyuyup senin ile uyanıyorum Bitanem. İyi geceler.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Mutlu, güzel ve umutlu yarınlara birlikte uyanmak ve yarınlarda hep birlikte olmak dileğiyle iyi geceler hayatım.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi Geceler her şeyim.

Sen olmasan dünyamda bu dünya yaşanmazdı, sen olmasan gecelerimde gecelerim kabus olurdu. İyi ki varsın ve iyi ki benim sevdiğimsin. İyi geceler sevdiğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm seni çok seviyorum iyi geceler.

Keşke şuan duyabilsen sesimi, görebilsen sana olan özlemimi, hissedebilsen sana olan sevgimi. Seni çok seviyorum Biriciğim. İyi geceler

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan. İyi geceler arkadaşım.

Rabbim sana en güzel uykuları ve benli rüyaları nasip etsin biriciğim. İyi geceler.

Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun. Canım arkadaşım iyi geceler.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım.

Yastığa başımı koyduğumda hayalin geliyor karşıma, hayalinle konuşuyorum yatağımda. Gözlerimi bu gece de senin için kapatıyorum senli rüyalarıma. İyi geceler aşkım.

Geceler karanlık olsa da, aydınlık bir sabaha uyanacağız. İyi geceler bir tanem.

Hatırla sevgilim! Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.