Dünyanın En Yeni Ses Teknolojileri Huawei FreeBuds 2 Pro’da

HUAWEI FreeBuds Pro’nun tek akustik bileşeniyle karşılaştırıldığında, HUAWEI FreeBuds Pro 2, iki yerleşik güçlü ses birimiyle geliyor. Aynı zamanda dijital ikili zengin ayrıntılarla daha temiz bas ve daha iyi ses kalitesi sunmakta. Crossover teknolojisi, kullanıcılara TWS sektöründeki en güçlü ses kalitesi deneyimlemeyi vaat ediyor.

HUAWEI FreeBuds Pro 2, küçük boyutuyla, yüksek ve düşük frekanslar oluşturmak için mikron düzeyinde teknoloji kullanır. Böylece çoklu ses sürücüsü akustik mimarisini yaratıcı bir şekilde benimser. Kulaklık yalnızca üst düzey kulaklıklarda kullanılan düzlemsel diyaframı kullanan ilk TWS’dir.

Bununla beraber  9KHz’in üzerinde tiz ve yüksek ton ile sektördeki en hassas, hafif düz ses bobini ile donatılmıştır. Öte yandan, orta ve düşük bas frekanslar için cihaz, dört mıknatıslı büyük dinamik sürücü kullanan ilk TWS’dir.

Aynı zamanda, cihaz, mükemmel performans için çift sürücüleri akıllı bir şekilde koordine eder. Böylece frekans yanıt aralığını büyük ölçüde genişleten dijital crossover teknolojisini yenilikçi bir şekilde benimser.

Bas 14Hz‘e iner, tiz 48Khz‘ye çıkar ve insan kulağının algılama aralığının ötesinde frekansları aşar. Bu, kaliteli sesi elde etmek için daha detaylı veri işlemesini sağlar. Bunun sonucunda ses dalgalarında harika bir rezonans oluşmasını olanak tanır.

Gürültü İçin Yeni Teknoloji

Cihaz Üçlü Uyarlanabilir EQ desteği ve kulak kanalı adaptasyonu ile dinamik ses optimizasyon algoritması teknolojisini geliştirir. Ses kalitesine ek olarak TWS gürültü önleme için yeni standartlar belirlemeye devam ediyor.

Cihaz Yeni üç mikrofonlu stereo tasarımını benimser. Böylece çift mikrofonlu aktif gürültü önleme sektörüne bir atılım daha yapıyor. 47dB‘ye kadar gürültü önleme ile daha geniş bir gürültü önleme frekansı sunar.

Cihaz için hem HUAWEI hem de Devialet mühendisleri birlikte çalıştı. FreeBuds Temiz bas ve kristal ses kalitesiyle her müzik parçasında gizlenen tüm dokuları ve tınıları ortaya çıkarır.

Yazılım ve donanımın harika birleşimi, HUAWEI FreeBuds Pro 2’nin yenilikçi akustik tasarımıyla beraber bu şekilde sağlanmış oldu.

Pure Voice adlı yeni telefon konuşması gürültü engelleme teknolojisi, kulaklıkların insan seslerini doğru bir şekilde almasını sağlar. Deep Neural Network (DNN) gürültü engelleme algoritmasıyla birleştirilmiş 4 Mikrofonlu hibrit Çağrı Gürültü Engelleme sistemine dayanmaktadır.

Kullanıcılar metro, bar veya açık hava gibi gürültülü ortamlarda bile aramalardaki sesleri net bir şekilde duyabilecekler. Ayrıca, aramalar sırasında Gürültü Engelleme, yalnızca normal sesli aramalara tabi tutulmakla kalmıyor. Diğer iletişim uygulamalarına da, örneğin telekonferans veya görüntülü görüşme gibi yerlerde de mevcut.

HUAWEI FreeBuds Pro 2, 3.499 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Gümüş Mavi, Gümüş Orman ve Beyaz Seramik renk seçenekleriyle satışta. TWS kulaklıklar 499 TL değerindeki Band 4 hediyesi ve 300 TL ek sepet indirimi ile birlikte kullanıcılara sunuluyor.

FreeBuds Pro 2 ile ücretsiz Kayıp Kulaklık desteği sunan HUAWEI, ayrıca vade farksız 4 taksitte ödeme imkanı da sunar. Bunun yanında FreeBuds 2 deneyimini HUAWEI Online Mağaza’da paylaşan kullanıcılara Watch Fit Mini ve koruyucu kılıf kazanma şansı yakalıyor.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

infiluck Gaming
infiluck
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Görsel Efekt Sanatçısı “Surfaced Studio” Nvıdıa Studio’da

Görsel Efekt Sanatçısı “Surfaced Studio” Nvıdıa Studio’da

Sonraki
TARİFİ ZOR CANLILAR..

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.