Canımız Sıkıldığında Ne Yapabiliriz?

Herkese merhaba. Ben Lavinia. Bu benim ilk blogum. Umarım yazımı beğenir ve bana destek olursunuz. O zaman lafı fazla dolandırmadan neler yapabileceğimize geçelim.   :))

1.) Kooplog’ta blog yazmak: Şu an da bir okuyucusunuz. Ama bunu değiştirebiliriz. Sizlerde benim yaptığım gibi burada yazı yazmaya başlayarak binlerce insana düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. 

2.) Yeni şarkılar keşfetmek/ Playlist oluşturmak: Sizin bu müzik türüne nasıl baktığınızı bilmiyorum ama  dünyayı ikiye böldüğünü söylemekte pek de haksız sayılmam! K-Pop! Elbette ki duymuşsunuzdur ama duymayanlar için açıklama yapmam gerekirse K-pop, Güney Kore kökenli bir pop müzik türü. Genelde sevenler gerçekten bağımlısı ama sevmeyenler (onlara anti deniyor) de gerçekten nefret ediyor. Sizde bu müzik türünü araştırıp oradaki grupların fandomlarına (hayranlar topluluğuna verilen ad) girebilirsiniz. Sadece Korelilerin değil farklı ülkelerdeki insanların da yazdıkları şarkılara şans vererek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

3.) Shifting/ Astral Seyahat yapmak: Bir ara gerçekten çok fazla ilgileniyordum bu tarz şeylerle. Aslında doğa üstü şeyler her zaman insanların ilgisini çekmiştir. Bu iki kavram da çok geniş ve ayrıntılı ama kısaca bahsetmek istiyorum;

Shifting yani gerçekliği değiştirmek, bilincinizi mevcut gerçeklikten arzu ettiğiniz gerçekliğe taşımanın bir yoludur. Bazı insanlar bunun rüya olduğuna inanırken, diğerleri bununla başka bir gerçekliğe geçmenin gerçekten mümkün olduğunu düşünüyor. Eğer ilginizi çektiyse internetten araştırabilirsiniz daha önce 3-4 defa denedim ama başarılı olamadım. Dilerseniz bunula ilgili de bir blog yazabilirim. 

Yapılan çeşitli telkinlerle bilincin, bedenin dışına çıkarak ‘astral boyuta’ geçmesi olayına astral seyahat adı verilir. Astral seyahat, ruhun canlıyken bedenden ayrılarak başka boyuta geçmesi ve başka bir yere gitmesine denir. Astral seyahatin bazı kaynaklarda çok tehlikeli olduğu diğerlerinde ise tehlike olmadığı ve rahatlıkla denenebileceği geçiyor ben kendimi pek riske atmak istemediğim için denemedim. İsterseniz araştırın ve tehlikeli olup olmadığına siz karar verin.

4.) Odanızı Düzenlemek: Bazen değişiklikler insana iyi gelir. Odanızı güzelce temizledikten sonra bazı eşyaların yerini değiştirebilirsiniz. Eğer bütçeniz elveriyorsa odanız için sevdiğiniz bir müzik grubunun/ hayranı olduğunuz bir ünlünün/ izlemekten keyif aldığınız bir dizi ya da filmin posterlerini asabilirsiniz. Ya da led ışık/ sarmaşık alarak odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Ahh şimdilik benden bu kadar. Daha fazlası için 50 beğeniyi bekleyeceğim. Yorumlarda buluşalım, tavsiyelerinize ihtiyacım var.   :))

 

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.