Blog Yazar ve Okurlarını Buluşturan Bir Blog Platformu: kooplog

Blog Yazar ve Okurlarını Buluşturan Bir Blog Platformu: kooplog

Blog Yazar ve Okurları için Bir Blog Platformu: kooplog

İnsanın kendini ifade etmesinin en sağlıklı yollarından biri yazı yazmak. Yazı yazmak insanın çevresini, dünyayı ve hayatı anlamlandırıp tanımasına yardımcı olur. Ama bundan da önce kendini ve zihnini tanımasına imkân sağlar. Bu çok kıymetli bir kazançtır. Etrafınızda her zaman söylediğimiz şeyleri dinleyecek ve sizin kendinizi geliştirmenizde size yardımcı olacak insanlar olmayabilir.

Bir blog platformu, aklınızdakileri bir metne dökmek için eşsiz bir mecradır. kooplog da blog platformları arasında içeriğinizi oluştururken özgür olabileceğiniz sayılı mecralardandır. kooplog, fikirlerinizi açıkça beyan edebileceğimiz ve insanların sizin oluşturduğunuz içeriklere puan vermesini ve yorum yapmasını sağlayan interaktif bir blog platformudur.

kooplog: Blog Platformu

Sesinizi Duyuran Bir Blog Platformu: kooplog

kooplog gibi bir blog platformu size sesinizi insanlara duyurma imkanı tanır. Üstelik kooplog’da yazmak için kendi adınızı kullanmak zorunda değilsiniz. kooplog bünyesinde bir takma ad seçerek profil oluşturabilir ve tüm içeriklerinizi bu adın altında yayınlayabilirsiniz.

Yazılarınız için Daha Fazla Trafik, Görünürlük; Profiliniz için Daha Fazla Bilinirlik Vadeden Bir Blog Platformu

Ya da tam aksine, kooplog gibi bir blog platformu kendi adınızla ürettiğiniz içerikleri paylaştığınız ve insanları yönlendirdiğiniz bir site işlevi de görebilir. kooplog profilinizin sayfası sizin ürettiğiniz tüm içeriklerin aynı anda görülebileceği bir sayfadır. Kişisel bir blog sitesi açtığınızda görüntülenme sayılarınız düşük olacaktır. Fakat blog yazmak ve yayınlamak için kooplog’u tercih ettiğinizde sitedeki diğer içeriklerin yarattığı trafik sayesinde sizin içerikleriniz de ön plana çıkacaktır. Bir blog platformu bireysel içeriği desteklediği kadar kolektif içeriği de destekler. Yani siz ürettiğiniz içerik ile başka yazarların da içeriklerinin okunmasına destek olmuş olursunuz. Bu durum, sizin içeriğiniz için de geçerlidir.

kooplog: Blog Platformu

Neden kooplog Gibi Bir Blog Platformu Seçmelisiniz?

kooplog her alanda üretilmiş içerik bulabileceğiniz bir blog platformudur. Bu sebeple de okuyucu kitlesi oldukça geniştir. Bir blog platformu, adından da anlaşılacağı üzere bir veya birkaç kişiye ait içeriklerin paylaşıldığı bir site değildir. Kolektiftir ve tüm kullanıcılar içerik üretebilir.

“Blogging” imkânı sunan pek çok platform belirli bir temaya sahiptir ve bu alanda içerik üretmenizi bekler. Anne/Bebek, Sinema, Edebiyat, Yemek gibi başlıkları vardır. Oysa kooplog çoğu blog platformunun aksine, size her alanda içerik üretme özgürlüğü tanır. Bir gün yemek tarifi yazarken ertesi gün izlediğiniz bir film yorumunu yazıp, paylaşabilirsiniz. Siyasetle ilgili görüşlerinizi belirtirken bir sonraki gün gezdiğiniz bir ülke hakkında yazı yazabilirsiniz. kooplog’da diğer platformlarının aksine bir sınırlamanız yoktur.

İhtiyacınız Olan Tüm Teknik İhtiyacı Ücretsiz Sunan Bir Blog Platformu

Bir blog açmak istediğinizde yazı yazmaya başlamadan önce ilgilenmeniz gereken pek çok aşama vardır. Sitenizin arayüzünü düzenlenmeli ve içinize sinen bir tema bulmalısınız. Oysa kooplog gibi bir blog platformu sizi bu detaylarla uğraştırmaz. Yoğunlaşmanız gereken tek şey içeriğinizdir. Geri kalan her şey kooplog’un uzman editör takımının ellerindedir.

kooplog bir blog platformu olarak size içeriğinizin trafiğini sağlama garantisi verir. İçinizden geçeni metne dökmeniz yeterlidir. Özetle; yazmak ve paylaşmak için bir blog platformu tercih etmek her anlamda avantajlıdır. kooplog ise ürettiğiniz içeriklerin bu blog platformları arasında görünmez olmasını engellemeyi ve ürettiğiniz içeriği önemseyip, amacınız doğrultusunda sizi desteklemeyi görev edinmiş bir blog platformudur.

Hemen kooplog’da kişisel blog sayfanızı oluşturun ve blog yazmaya başlayın. Aşağıdaki bağlantılar size yol gösterecek 😉

kooplog
kooplog.com; blog içeriklerini takip edebileceğiniz, dilerseniz kendi blog içeriklerinizi oluşturabileceğiniz bir blog platformudur.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Yazlık Bahçe Sinemasını Bilir Misin? O Halde Bizdensin!

Yazlık Bahçe Sinemasını Bilir Misin? O Halde Bizdensin!

Sonraki
Okuma ve Yazma Alışkanlıklarımız Üzerine Birkaç Fikir
Okuma ve Yazma Alışkanlıklarımız Üzerine Birkaç Fikir

Okuma ve Yazma Alışkanlıklarımız Üzerine Birkaç Fikir

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.