Blackpink İlk Sanal Konserini Pubg Mobile’da Veriyor

blackpink-ilk-sanal-konserini-pubg-mobileda-veriyor

 

PUBG MOBILE yeni yayınlanan 2.1 güncellemesi kapsamında tüm dünyada sansasyon yaratan K-pop grubu BLACKPINK’i, sanal dünya’ya taşıyacak. BLACKPINK, dünyada bir ilk olan bu performanslarının yanı sıra, ay sonunda PUBG MOBILE’a özel bir parça ve müzik videosuna da imza atacak.

2.1 güncellemesi ayrıca yeni bir temalı oyun modu olan Antik Gizem: Yükseliş ile birlikte Döngü 3 Sezon 7 ve Royale Pass Ay 13 oyuna eklenecek.

Bu ay, dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK, heyecanla beklenen büyük dönüşünü PUBG MOBILE ile yapıyor. BLACKPINK, PUBG MOBILE’da oyun içi konser performansı göstererek işleri bir sonraki seviyeye taşıyor. Hayranlar bu sanal etkinlik kapsamında bir araya gelerek dünyada bir ilke imza atacak.

blackpink-ilk-sanal-konserini-pubg-mobileda-veriyor

Etkinlik Dünya’da İki Farklı Tarihte Olacak

Bu etkinlik ile müzik ve oyun severler performansı izlemek için iki harika fırsata sahip olacak. Etkinlik, Kuzey ve Güney Amerika’da 22 – 23 Temmuz ve 29 – 30 Temmuz tarihlerinde olacak. Geri kalan kıtalarda ise 23 – 24 ve 30 – 31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

Grubun hayranlar sadece konseri dinleyerek değil kostümler ile de heyecanlarına heyecan katacak. Kostümler 23 Temmuz’dan 31 Ağustos’a kadar oyunculara açık olacak. Ayrıca Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa tarafından giyilen göz alıcı kıyafetler, oyuncuların savaş alanında ışıldamasını sağlayacak.

blackpink-ilk-sanal-konserini-pubg-mobileda-veriyor

Marka Yetklilerin Etkinlik Hakkında Ki Söylemleri

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang şunları söyledi. ‘PUBG MOBILE olarak BLACKPINK ile tekrar ortaklık yapmaktan ve muhteşem müzikleri ile oyunumuz arasındaki bağı derinleştirmekten onur duyuyoruz. İlk oyun içi konserimiz ile PUBG MOBILE’ın sürekli gelişen dünyasını daha da genişletecek. Ayrıca bu işbirliğiyle gelecek yıllar boyunca hatırlanacak  çığır açan bir etkinliğe imza atacağız. Battle Royale’de yeni bir çağ başlattığımız için inanılmaz heyecanlıyız. Bu, kaçırmak istemeyeceğiniz bir deneyim olacak.’

YG Entertainment ise şunları söyledi. ‘Bu iki marka için kinci işbirliğini bir oyun içi konser ile düzenlemekten memnuniyet duyuyoruz. Hem sanatçılar hem de hayranlar için sınırların ve dil engellerinin ötesinde, yakın bir etkileşim kurulmasına fırsat yaratılmasını umuyoruz. Böylece hayranlara özel ve ilginç bir deneyim yaşatılacak.’

blackpink-ilk-sanal-konserini-pubg-mobileda-veriyor

Yeni Modlarla Keyifinizi Arttırın

Yeni temalı oyun modu Antik Gizem: Yükseliş artık oynanabilir olduğundan, parlak ışıkların yerini kısa süre sonra tozlu kum fırtınaları alacak. Erangel, Miramar veya Livik’te Dereceli modda Temalı Haritalara girin ve her maçın başında rastgele patlayan öfkeli Kum Fırtınası Bölgesi’ni deneyimleyin. Bununla birlikte, cesur oyuncular, mağlup edildikten sonra savaş alanına dönmek için her maçta sadece bir kez kullanılabilecek Böcek Tılsımları ile ödüllendirilecek.

Oyuncular ayrıca Hareketli Kum Yolu’ndan geçerek İmparator Tapınağı’na girebilir. Bununla beraber Kum Devi’ni hareket ettirebilir ve Firavun’un Ganimeti’ni ortaya çıkarmak için Antik Gizem’e atlayabilirler. Oyuncular bölgeyi yağmalayarak veya eski bir düşmanla savaşarak İlkel Suyu ödülünü kazanabilir. Böylece bu sayede sağlık ve enerjilerini toparlayabilir.

Savaş alanında çeşitli Böcek Harabeleri ve Çakal Harabeleri de bulunabilir. Bulmacaları çözmek veya mumyalanmış koruyucuyu yenmek, oyunculara birbirinden değerli ödüller de kazandıracak. İnanılmaz indirimlerle malzemeler satan Çöl Tüccarları da haritadaki rastgele konumlardan bulunabilir. Son olarak, haritada malzemelerle dolu Akrep Sandıkları da dikkat edilmesi gerekiyor.

2.1 ile yeni bir Efsanevi öğeler seti, yeni bir Sezon Bonus Puan Kartı getirdi. Bununla beraber Derece Koruma Kartı ile Döngü 3 Sezon 7’yi getiriyor. Böylece oyuncuların maçlardan ekstra puan kazanmalarına ve mevcut sezon puanlarını korumalarına olanak tanıyor. Antik Gizem’in keyfini çıkaran oyuncular, özel başlıkların kilidini açmak için temalı hikaye görevlerini de tamamlayabilir.

19 Temmuz’da başlayan Royale Pass 13. Ay: Exo-Genesis kapsamında yeni içerikler sunuldu. Bu içeriklerin içeriği ise Mini14 ve M762 için yeni setler oldu. Bu Pass ile oyuncular yüzde 90 indirim ile Wingman Finish ve Moments kartları alabilir. Ayrıca görevleri tamamlayarak RP Rank 50’ye ulaştıklarında indirimli fiyatla RP puanları satın alabilir. Son olarak ise ücretsiz 60 UC Kuponu kazanabilirler.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

 

infiluck Gaming
infiluck
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Samsung ‘200MP ISOCELL HP3’ Görüntü Sensörünü Tanıttı
Samsung-200mp-ısocell-hp3-görüntü-sensörünü-tanıttı

Samsung ‘200MP ISOCELL HP3’ Görüntü Sensörünü Tanıttı

Sonraki
Aldatma ve Aldatılma Döngüsü

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.