Bayrampaşa Pet Kuaför Kedi ve Köpek Kuaförü!

Shih tzu dog grooming. On blue and white background.

Neredeyse hemen hepimizin hayatlarında oldukça önemli yerleri bulunan can dostlarımızın temiz ve sağlıklı bir hayat yaşamaları için gerekli bakımlarının düzenli şekilde yapılması oldukça önemlidir. Özellikle de ev ortamında yaşam süren patili dostlarımızın tüylerinin bakım ve taranmasının düzenli olarak yapılması genel sağlıkları üzerinde oldukça etkilidir.

Hayvan severlerin pek çoğu ise minik dostlarının bakımlarının doğru ve düzenli olarak nasıl yapılması gerektiği konusunda yeterli bilgiye sahip olamamakta ya da hayatın koşuşturması içerisinde bunun için gerekli zamanı ayıramamaktadır. İşte, bu nokta da ise Bayrampaşa pet kuaförü olarak hayvan sahiplerinin daima yanında yer almaktayız. Merkezimizde görev yapmakta olan tüm uzmanlarımız bütün köpek ve kedilerin kendi ırk ve türleri ile alakalı sahip oldukları tecrübe ve bilgiler ışığında petlerimiz için en kaliteli hizmeti vermektedir.

Bayrampaşa Kedi Kuaförü

Bayrampaşa kedi kuaförü merkezimizde patili dostlarımızın kişisel bakımları doğrultusunda kedi makas tıraşı, kedi makine tıraşı, kedi tarama, kedi bakım banyosu, kedi rötuş, kedi tırnak kesimi, kedi kulak ve tırnak temizliği gibi pek çok hizmet bulunmaktadır. Ustalarımız kedi misafirlerimizin tüylerine ortalama yarım saat detaylı tarama yaparak tüylerinin çok daha parlak ve sağlıklı olmasını sağlarken, kırılma ve keçelenme gibi sorunların yaşanmasının da önüne geçilmesini sağlar. Sizlerde a’dan z’ye kedinizin bakımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için Bayrampaşa en yakın kedi kuaförü arayışındaysanız zaman geçirmeden bizleri arayabilirsiniz.

Bayrampaşa pet kuaför merkezimizde minik misafirlerimiz için sunmuş olduğumuz hizmetlerden en çok ilgili göreni kedi banyosudur. Kedi banyosu hizmetimizde kediler kendi ırk ve cinslerine uygun, tamamen bitkisel içerikli şampuanlar ile alanında uzman ustalarımız tarafından yıkanır. Yıkanma işleminin ardından ise tüyler fön makinesi ile kurutulup büyük bir özen ile taranır. Ayrıca, kedilerinizin kulak ve tırnak bakımları da Bayrampaşa kedi yıkama hizmetimizin içeriğinde yer almaktadır. 

Bayrampaşa Kedi Tıraşı

Bayrampaşa kedi kuaförü hizmetlerimiz arasında bulunan kedi tıraşı makas ya da makine ile yapılabilmektedir. Hangi tıraş yönteminin tercih edileceği ise kedilerin gereksinimleri ve sizlerin istekleri dikkate alınarak belirlenmektedir.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından verilen Bayrampaşa kedi makas tıraşı hizmetimiz doğrultusunda patili dostlarımızın tüyleri istenilen boyda kısaltılmakta bu sayede ferahlamaları sağlanmaktadır. Kedi makas tıraşı ile ayrıca tüy boyları daha uzun bırakılarak kedilerimize çok daha estetik bir görünüm kazandırılabilmektedir.

Bayrampaşa kedi tıraşı hizmetlerimiz arasında bulunan makine tıraşı ise genellikle tüy dökme problemi başta olmak üzere pire ve tüylerde keçelenme gibi sorunlar yaşanılan can dostlarımız için tercih edilmektedir. Merkezimizin her geçen gün çok daha fazla hayvan sever tarafından tercih edilmesinin nedenlerinden biri ise sunmuş olduğumuz hizmetlerde kesinlikle anestezi uygulamamaya göstermiş olduğumuz hassasiyettir.

Sizlerde ailenizin sevimli üyesi olan kedilerinizin tıraş gereksinimleri adına Bayrampaşa anestezisiz kedi tıraşı hizmeti sunan güvenilir bir pet kuaför arayışındaysanız rahatlık ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Bayrampaşa Köpek Kuaförü 

Bayrampaşa köpek kuaförü olarak sunduğumuz hizmetler köpek tüy tarama, köpek banyo, köpek makine tıraşı, köpek makas tıraşı, parfümleme ve köpek tırnak kesimi gibi oldukça kapsamlı hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır.

Patili sevdiklerinin güvenli ellerde ve son derece konforlu şekilde vakit geçirdiğinden emin olmak isteyen hayvan sever tarafından rağbet gören hizmetlerimizden bir tanesi de Bayrampaşa köpek banyo hizmetimizdir. Pet koleji Merkezimizde köpek misafirlerimiz ustalarımızın tecrübe ve bilgileri ışığında, bitkisel içerikli ve dermatolojik özelliklerine uygun temizlik ürünleri ve şampuanlar kullanılarak yıkanır. Titiz ve dikkatli şekilde kurulanan dostlarımız tarama ve parfümleme işleminin sonrasında tamamen temizlenirken ayrıca bakımlı ve ışıl ışık bir görünüme kavuşur.

Bayrampaşa Köpek Tıraşı

Bayrampaşa köpek tıraşı hizmetlerimizde tıpkı kedi tıraşı hizmetlerimizde olduğu gibi makine ya da makas ile tıraş olmak üzere iki yönteme ayrılmaktadır. Sizlerde patili dostlarınızın steril ve güvenli bir merkezde, alanında profesyonel ustaların himayesinde son derece keyifli ve huzurlu bir kuaför deneyimi yaşamalarını isterseniz pet koleji merkezimizden randevu alabilirsiniz.

İletişim: 0212 392 26 01

Web Sitesi: https://petkoleji.com/bayrampasa-en-iyi-kedi-ve-kopek-kuaforu-pet-koleji/

Köpek Eğitmeni Murat Güngör
Profesyonel Köpek Eğitmeni Murat Güngör! İstanbul\'da Köpek Eğitimi Eğitmeni...
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Sadık dostlar da vardır hayatta :)

Sadık dostlar da vardır hayatta :)

Sonraki
Şişli Pet Kuaför Kedi ve Köpek Kuaförü!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.