Şişli Pet Kuaför Kedi ve Köpek Kuaförü!

Shih tzu dog grooming. On blue and white background.

Hayatımızın en değerli üyelerinden olan petlerinizin kuaför hizmeti olarak ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlerini tek bir çatı altından giderebilmesi adına hizmet sunan Şişli pet kuaförü merkezimiz alanında uzman ekibimiz ile hizmetinizdedir. Merkezimizde sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz tamamen hijyenik koşullarda ve alanında uzman ekiplerimiz tarafından verilmektedir.  

Şişli Kedi Kuaförü

Pet koleji adı altında verdiğimiz Şişli kedi kuaförü hizmetlerimizde ilk önceliğimiz minik dostlarımızın sağlıklarını korumak, tıraş, tüy tarama ve banyo gibi hizmetleri onlar için çok daha keyifli bir hale dönüştürmektir. Tam bir pet dostu olan merkezimizde hiçbir işlemimizde anestezi ya da türevi madde kullanmamaktayız.

Pet sahiplerinin minik dostlarını rahatlıkla faydalandırabilmeleri ve tüm kuaför gereksinimleri alanında uzman profesyonellere yaptırmanın rahatlığını yaşayabilmeleri adına Pet koleji olarak bizler tüm hizmetlerimiz en uygun fiyat garantisi ile vermekteyiz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantimiz ise Şişli en yakın kedi kuaförü arayışlarında herkesin ilk tercihi olmamızı sağlamaktadır. Can dostlarınızın kuaför gereksinimlerinin tümünde sizlerde rakipsiz hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz merkezimizi ziyaret edebilir, hizmetlerimizi yerinde inceleyerek minik dostunuz için dilediğiniz bir zaman randevu talep edebilirsiniz.

Pet koleji olarak bizim amacımız Şişli pet kuaför hizmetlerimiz sayesinde minik misafirlerimizin son derece konforlu ve huzurlu bir kuaför tecrübesi yaşamasını sağlamak böylece pet sahiplerini de herhangi bir tereddüt yaşamadan petlerini beklemenin rahatlığına kavuşturmaktır.

Şişli Kedi Tıraşı

Minik patileri ve sevimli karakterleri ile yaşamımızın vazgeçilmez birer üyesi olan kedilerin tüy yapıları farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle de her biri tamamen kendi ırk, cins ve deri özellikleri dikkate alınarak özel olarak tıraş edilmelidir. Şişli kedi kuaförü hizmetimiz ile bizler minik dostlarımızın makas tıraşı ya da makine tıraşı gereksinimlerini büyük bir özen ve itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Pet koleji olarak sunduğumuz hizmetlerimizden en çok tercih edileni Şişli anestezisiz kedi tıraşı hizmetimizdir.  Ancak bu hizmetimizin yanı sıra merkezimizde kulak temizliği, tırnak temizliği ve bakımı, göz temizliği ve kedi banyosu gibi birçok hizmet yer almaktadır. Tüm petlere büyük bir sevgi ile yaklaşan merkezimizde Şişli makine tıraşı hizmetimizde dahil olmak üzere hiçbir işlemimizde anestezi kullanılmamaktadır.

 

Şişli Köpek Kuaförü

Evlerimizin neşesi olan köpeklerimizin sağlık, mutluluk ve temizlikleri bizler için son derece önem taşımaktadır. Köpek dostlarımızın en sık yaşadığı sorun hemen herkes tarafından bilindiği üzere belirli dönemlerde yaşadıkları tüy dökme sorunudur. Bu sorunun önüne geçmenin en akılcı yöntemi ise tüylerinin kesilmesi ve bakımlarının düzenli olarak yapılmasıdır.

Pet koleji olarak sunduğumuz Şişli köpek kuaförü hizmetimiz sayesinde can dostlarınızın tüy dökme sorununun kolaylıkla önüne geçme şansına sahip olurken aynı zamanda çok daha modern ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.  Merkezimizde köpek tıraşının yanı sıra Şişli köpek banyo hizmetimizde bulunmaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde can dostlarımız ferah ve tertemiz bir deri yapısına sahip olurken aynı zamanda canlı ve ışıl ışıl tüyleri ile de dikkatleri üzerine çekecektir.

Şişli Köpek Tıraşı

Köpek sahipleri tarafından anestezi uygulamamamız nedeniyle sıklıkla tercih edilen Şişli köpek tıraşı hizmetlerimiz de patili dostlarımızın gereksinimleri göz önünde bulundurularak makine ya da makas ile olmak üzere farklı şekillerde yapılabilmektedir.

Pet koleji olarak biz minik misafirlerimizin konfor ve huzurlu bir atmosferde, tamamen hijyenik koşullarda ve alanında uzman ustalar gözetiminde bir kuaför tecrübesi yaşaması adına en uygun fiyat garantimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Sizlerde dilediğiniz zaman bizler ile iletişim kurarak petleriniz için randevu alabilirsiniz.

İletişim: 0212 392 26 01

Web Sitesi: https://petkoleji.com/sisli-kedi-kopek-kuaforu-pet-koleji/

Köpek Eğitmeni Murat Güngör
Profesyonel Köpek Eğitmeni Murat Güngör! İstanbul\'da Köpek Eğitimi Eğitmeni...
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Bayrampaşa Pet Kuaför Kedi ve Köpek Kuaförü!
Sonraki
SEVGİLİ DOSTUM GOFİ

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.