Ünlülerin Tercih Ettiği Köpek Eğitmeni Murat Güngör Kimdir?

Son dönemlerde köpek eğitmeni denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan uzman köpek eğitmeni Murat Güngör sunmuş olduğu hizmetler nedeniyle birçok pet sahibi tarafından tercih edilmeye devam etmektedir.

Mesleğe henüz çok küçük yaşlardayken adım atan eğitmen Murat Güngör edindiği tüm bilgi ve tecrübeleri sayesinde Türkiye’nin en genç köpek eğitmeni unvanını almaya da hak kazanmıştır. Birbirinden başarılı projelerin altında imzasını görmeye alıştığımız uzman köpek antrenörü Murat Güngör, ünlüler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Köpek eğitmenliği konusunda yalnızca köpeklere değil pet sahiplerine de vermiş olduğu eğitimler ile adından söz ettiren uzman köpek eğitmeni Murat Güngör Temel İtaat Eğitimi başta olmak üzere, İleri İtaat Eğitimi, Tuvalet Eğitimi, Sosyalleşme Eğitimi, Koruma Eğitimi, Davranış Problemleri Eğitimi, Numara Eğitimi ve Schutzhund (IPO) Eğitimi konusunda da son derece bilgi ve tecrübe sahibidir.

En iyi köpek eğitmeni Murat Güngör günümüzde çalışmalarına devam ederken aynı zamanda (IPO) Schutzhund sporları ile yakından ilgilenmektedir. Yeni hedefi Türkiye’yi uluslar arası şampiyonalarda temsil etmek olan Güngör, oldukça zorlu olan Dünya Şampiyonaları için de durmadan çalışmaktadır.

Peki, Köpek Eğitmeni Murat Güngör Kimdir?

Samsun’da dünyaya gelmiş olan köpek antrenörü Murat Güngör evcil hayvanlara henüz çocuk yaştayken beslediği sevgi nedeniyle onlarla iletişim halinde olabileceği bir meslek seçmeyi kafasına koymuştur. Bu nedenle 2010 yılında henüz 15 yaşındayken bir köpek eğitim merkezine köpek bakıcısı olarak giren Güngör tüm hayatını köpeklere adamaya kararlıdır.

Köpek bakıcılığı görevine başladığı andan itibaren köpekler ile arasında sıkı bir bağ kurmayı başaran online köpek eğitmeni Murat Güngör, köpek bakımı ve eğitimi ile ilgili araştırmalar yaparak kendisini geliştirmeyi sürdürmüştür.

Çok kısa süre zarfı içerisinde görev yaptığı köpek eğitim merkezinin çalışanları ve sahibinin dikkatini çekmeyi başaran uzaktan köpek eğitmeni Murat Güngör onların da yönlendirmeleri ile kariyerine köpek eğitmeni olarak devam etmeye karar vermiştir. Ancak, yaşadığı şehirde henüz köpek eğitimine ve köpek antrenörlerine gereken önem ve değerin verilmediğinin farkındadır. 2011 senesinde ailesinin İstanbul’a taşınma kararı alması köpek antrenörü Murat Güngör’ün kariyer basamaklarını çıkabilmek adına ilk adımı atmasına imkan tanır.

İstanbul’a gelir gelmez köpek eğitmenliği ile ilgili araştırmalar yapmaya başlayan Murat Güngör’ün yolu Türkiye’nin ileri gelen köpek eğitmenleri ile kesişir. Alanında uzman köpek eğitmenlerinden edindiği tecrübe ve bilgileri, kendi bilgi ve tecrübeleri ile harmanlamayı başaran Güngör, sonunda kendi köpek eğitim tesisini açmaya karar verir.

2017 senesinde İstanbul’da ilk köpek eğitim tesisini açan Güngör, ilk günden itibaren köpeklere ve sahiplerine edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeler ışığında hizmet sunmaya devam etmektedir. Mesleğine ve köpeklere duymuş olduğu sonsuz sevgi ile kariyerine adım attığı ilk andan itibaren kendini geliştirmeye devam eden uzman köpek eğitmeni Murat Güngör bu alanda birçok başarılı projeye de adını yazdırmayı başarmıştır. Ayrıca Murat Güngör edinmiş olduğu bilgileri paylaşarak uzman köpek antrenörleri yetiştirilmesi konusunda da önemli hizmetler sunmaktadır.

Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetler nedeniyle birçok köpek sahibinin gönül rahatlığı ile tercih ettiği köpek eğitmeni Murat Güngör edinmiş olduğu sağlam prestiji ile ünlü isimlerin de ilk tercihidir.

Türkiye’nin en genç ve en yetenekli köpek eğitmeni olan Murat Güngör mesleki alandaki çalışmalarına her geçen gün yeni başarılar ekleyerek devam etmektedir. Sizler de can dostlarınızı güvenle emanet ederek, tüm eğitim aşamalarını en kısa sürede ve en doğru şekilde tamamlamalarına imkân tanımak isterseniz uzman köpek eğitmeni Murat Güngör’ü tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Köpek Eğitmeni Murat GÜNGÖR

www.muratgungork9.com

Köpek Eğitmeni Murat Güngör
Profesyonel Köpek Eğitmeni Murat Güngör! İstanbul\'da Köpek Eğitimi Eğitmeni...
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Özür Dilemek
Sonraki
TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.