Anneler Gününde Annenize Almamanız Gereken 8 Hediye

Hediye Paketi

Annenize Almamanız Gereken 8 Hediye

Anneler gününde çoğu kişi annesine kullanışlı ya da yaratıcı bir hediye almak ister. Ancak bazen yaratıcı olmaya çalışırken annenizin hiç de hoşnut olmayacağı bir hediyeyi alabilirsiniz. Ben de bunu önlemek için anneler gününde annenize almamanız gereken 8 hediyeyi sıraladım…

1. Sanatçı veya yetenekli biri değilseniz el yapımı herhangi bir hediye

Herkes yetenekli olmak zorunda değil bu nedenle annenize illa kendi ellerinizle yaptığınız bir hediyeyi vermek zorunda değilsiniz. Çok kötü olan el yapımı bir süs eşyası veya tablo annenizin size ayıp olmasın diye kullanmak zorunda kaldığı bir eşyaya dönüşebilir.

2. Tuvalet pompası


İlginç bir şekilde dünya genelinde anneler gününde tuvalet pompası alanların sayısı bir hayli fazla. Bir kişiye özellikle anneler gününde neden tuvalet pompası alınır ki? Bilen varsa ya da herhangi bir tahmini yazının altına yorum olarak bekliyorum çünkü gerçekten enteresan bir hediye.

3. Yarı ölü bir çiçek


Çiçekler çoğu kadını mutlu eder ancak yarı ölü bir çiçek özellikle anneler gününde alınması gereken en son şey olmalı. Çünkü annenizde acele bir şekilde hediye almışsınız izlenimi bırakabilirsiniz bu da ayıp bir tutum.

4. Asla işine yaramayacak bir ev veya mutfak eşyası

Mutfak eşyası almak, annenizi ya da eşinizi sürekli yemek yapan ya da evin temizliğiyle ilgilenen biri gibi gösterebilir. Ayrıca annenizin asla kullanmayacağı ilginç bir mutfak eşyası da fazlasıyla lüzumsuz. Tabii annenizin gerçekten bir mutfak gerecine ihtiyacı varsa o başka!

5. İlginç şekilli kupa

Piyasada üzerinde espri niteliğinde yazılar yazan ya da ilginç şekle sahip pek çok kupa var. Anneniz bu kupayı iş yerinde veya evde misafirlerin ortasında kullanamaz.

 6. Annenize sürpriz yapmak için evi süslemek

Evi balonlarla ve süslemelerle donatmak, ilk başta annenizi mutlu edebilecek sonra ise evi temizlemesi gerektiği için sinirlendirecek bir sürprizdir.

7. Tartı

Çoğu kadının temel sorunu kilodur. Sanki onu kilolu buluyormuşsunuz gibi hediye olarak tartı almak, anneler gününde  asla alınmaması gereken bir hediye.

8. Kayınvalidenize aldığınız hediyenin aynısı

Genellikle anneler çocuklarının kayınvalideleriyle eş tutulmaktan hoşlanmazlar. Örneğin, hem annenize hem de kayınvalidenize aynı kazağı ya da şalı almanız bunu fark eden annenizin çok kötü bozulmasına neden olabilir.

Pelin Aykın
26 Şubat 1996’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. 2 yıl bir gazetede çalıştı. Yazmayı, okumayı, seyahat etmeyi ve farklı renkleri tanımayı sever. En önemli özelliği ise Rock’n Roll aşığı olması.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
World Chase Tag Nedir? Nasıl Oynanır?
Sonraki
Üç Başlıkta Doğru Bebek Arabası Nasıl Seçilir?

İlginizi Çekebilir

Mart ayı blog yarışması başladı, 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin
Mart ayı blog yarışması başladı, 1.000 TL'ye kadar ödül kazanabilirsin
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.