Anlıktır

Anlıktır

Anlıktır

Buraya ilk defa yazıyorum, bilgilendirici veya etkileyici bi yazı olacağına garanti veremem. Zaten 3 kişi okur en fazla ama olsun. Birden bire hayatımıza giren ve bizi alt üst eden bu durumla ilgili bir şeyler yazmak istedim. Kaç gün olduğunu bilmiyorum ama uzun zamandır evdeyim. Çoğunuz gibi sadece markete çıkıyorum.

Evde kendimi izole etme ve hayatımı idame ettirme şansım var, bu durumda dahi işe gitme gibi bir zorunluluğu olanlara bakarak kendimi evde otururken sıkılmaktan utanır halde buluyorum genelde. Ama insanoğlu bir utanır,çok unutur. Bol bol film izleyip, hiç dinlemediğim şarkılara şans veriyorum. Zaten yemek yapmaktan keyif alan biri olduğum için o bir problem teşkil etmiyor. Onun dışında kendi kendime her gün olmasa da bir şeyler karalıyordum. Burayı da görünce gireyim biraz da burda saçmalayayım dedim.

Bu vaziyetten kurtulunca iyi güleceğim bugünlerde yaptığım işlere. Bugün hava güneşli, tam bahar havası. Bundan sonra da böyle olacak muhtemelen. Sevgilime ne zaman kavuşurum diye düşünürken bir açıklama okudum diyor ki; aylarca evde kalmaya hazır olun. Sanırım sabretmeyi ve bir an önce bu duruma çare bulmalarını beklemekten başka hiçbir şey gelmeyecek uzun süre elimizden. Gideyim de çatıda çiçeklerle biraz konuşayım, kendinize iyi bakın

sadsdvfdvffd
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Tesla’nın Kutusu – Samantha HUNT
Tesla'nın Kutusu - Samantha HUNT

Tesla’nın Kutusu – Samantha HUNT

Sonraki
Karantina mı, o da ne?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.