Tesla’nın Kutusu – Samantha HUNT

Tesla'nın Kutusu - Samantha HUNT

Tesla'nın Kutusu - Samantha HUNT

Bir Dahi mi yoksa deli mi ?

Peki aslında bizim bildiğimiz sandığımız şeylerin hepsi yalan sa ? Şimdi ye kadar  öğrendiklerimizin hepsi yalan ise şimdi ne olacak ?

İşte araştırılması gereken güzel konulardan bir tanesi …. Elektrik dediğimiz şeyi aslında Tesla buldu ise Edison buluşların üstüne mi kondu ? Ya da Tesla buluşlarına sahip çıkamadı mı ?

işte zevkle okuyacağınız bir kitap daha… Tesla nın anılarından oluşan kitap cocukluk döneminden başlayarak hayatının sonuna kadar buluşları ile uğraştığı ve hayatında bir tek buluşlara yer veren bir Dahi….

Her ne kadar Mars dan geldiği düşünülse de kendisi buna hiçbir zaman inanmadı. Peki güvercinler bu işin neresinde ? Louise neden Tesla yı bu kadar merak ediyor ? Louisa ve Tesla yı birbirine bağlayan güvercinlerin ortak yanı ne ? Merakla okuyacağınız bir kitap …

Pişman olmak mı bir Dahi hakkında yazılanları okuyan kim pişman olmuş ki ……

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

A genius or crazy?Well, what we think we all know is a lie? If all we have learned up to now is lies, what will happen now?Here is one of the good topics to investigate …. If Tesla actually found what we call electricity, was Edison on top of the inventions? Or couldn’t Tesla claim his discoveries?

Here is another book that you will read with pleasure … The book that consists of Tesla’s memories is a genius where he has been dealing with his inventions starting from his childhood period until the end of his life.Although he was thought to come from Mars, he never believed in it. So where are the pigeons in this business? Why is Louise so curious about Tesla? What do pigeons connect Louisa and Tesla have in common? A book that you will read curiously …

Who regrets reading the writings about a Genius …

 

kirazahsen
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Dünya Bizden İntikam Alıyor #corona
Sonraki
Anlıktır

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.