Adore Mobilya’dan Muhteşem Bir Girişim: Adore Kedi Evi Projesi

Adore Mobilya’dan Muhteşem Bir Girişim: Adore Kedi Evi Projesi

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile Adore Mobilya her yıl düzenlediği gibi bu sene de Adore kedi evi projesi kapsamında sokaktaki minik arkadaşlarımız için geleneksel ücretsiz kedi evleri yaptı. Bu yıl Adore kedi evi projesi kapsamında geçen seneye oranla ise 41.119 tane kedi evi üreterek kediseverleri çok mutlu etti ve Türk halkının gösterdiği yoğun ilgi karşısında 41.119 tane üretilen kedi evi stokları kısa sürede bitti.

Adore Mobilya'dan Muhteşem Bir Girişim: Adore Kedi Evi Projesi

Adore Kedi Evi Ölçüleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kedi evi ölçülerine baktığımızda genişliği 52, yüksekliği 32, derinligi 42 santimetre, yani tam onlara göre tasarlanmış diyebiliriz; minik arkadaşlarımız içine girdiğinde kendilerini mutlu hissedecek! Aynı zamanda Adore mobilya levhaları en kalitelisinden üretilmektedir, bu kapsamda endüstriyel amaçla yetiştirilen ağaçlardan yonga levhalar üretiliyor. Adore kedi evleri sayesinde kedi arkadaşlarımız kedi evlerine kavuşarak soğuk kış günlerinde artık üşümüyor da. Kedi evlerini teslim aldığınızda kurulum için gerekli her şeyi paketin içinde buluyor olacaksınız. Ayrıca kedi evlerinize kavuştuğunuzda kurmadan önce ve kurulduktan sonra naylon bazlı malzeme olan yağmurluk ile adore kedi evini kaplamanızı öneririz. Böylece ısı yalıtımını da tam yaparsak minik dostlarımızın üşümesini önlemiş oluruz.

Adore Kedi Evi’nin Ücreti nedir, Edinmek için Nereye Bakmalıyız?

Adore kedi evlerine, -ticari suistimali önlemek amacı ile- yalnızca 10 Türk lirası kargo ve ambalaj maliyeti ödeyerek Adore kedi evi projesi için üretilen kedi evlerine kavuşabilirsiniz. Ayrıca bu proje kapsamında Çanakkale 18 mart Üniversitesinde düzenlenen söyleşide Adore Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Kayalar, kedi evleri ile ilgili öğrencilerin sorularını yanıtlayarak ve kampüs  içerisindeki kedicikler için de kedi evi göndereceğini belirterek kediseverleri sevindirdi. Okuduğum habere göre Kayalar yapmış olduğu söyleşide kedi evleri ile ilgili çok mutlu olduğunu da belirtti. Kayalar Adore kedi evi projesi ile ilgili yaptığı söyleşide Çanakkale 18 mart Üniversitesi öğrencileri ile iş deneyimlerini de paylaştı. Söyleşide öğrenciler söyleşinin sonlarına doğru derslerin stresini eğlence ve tanıtımlar gibi etkinlikler ile azalttıklarını da belirttiler. Kayalar, kedi evlerinin satılmadığını yalnızca kargo ücretinin ödendiğini bir kez daha belirtti. Kayalar adore kedi evi projesi kapsamında dağıtıma çıkarılan kedi evlerinin neden sınırlı olduğunu, üretilen kedi evlerinden birden fazla alıp internet üzerinden satış yapmalarını önlemek şeklinde belirtti.

Adore Kedi Evi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Adore Mobilya'dan Muhteşem Bir Girişim: Adore Kedi Evi Projesi

Söz konusu kedi evleri sürekli üretilmiyor, bütün yıl biriktirilen malzemeler ile kedilerin en çok ihtiyaç duyduğu kış mevsiminde üretilip dağıtımı sağlanıyor. Adore kedi evleri paketleri içinde kedi evlerinin nasıl kurulacağına dair kullanım kılavuzu ve kurulum için gerekli tüm materyal da bulunuyor. Kediseverler kurulumu yaptıktan sonra kurulumunu yaptıkları adore kedi evi fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak da desteklerini gösteriyorlar. Sizler de adore kedi evi projesi kapsamında üretilen sınırlı kedi evlerinden sadece kargo ücreti ödeyerek kedicikleri sevindirebilirsiniz.

Kurulum Videosu için buraya tıklayabilirsiniz.

Adore Kedi Evi Projesi ile İlgili Genel Yorumlar ve Etkileri

Adore kedi evi projesi hayvanseverlerden tam puan aldı diyebiliriz. Sokaktaki kediler ve işyerinin önünde yer alan minik pisiler icin yağmurda karda zor kış koşulları için Adore kedi evi projesi evlerinden alınarak minik dostlarımıza sahip çıkabiliriz. Adore kedi evi projesi kapsamında üretilen kedi evlerinin üretim sayilari arttırılırsa kediseverler daha çok mutlu olacak gibi görünüyor. Kediseverler kedi evlerinin kaliteli ve hesaplı olmasından da çok mutlular. Bugün birçok işyeri ve insanlar gerekli özveriyi göstermemelerinden dolayı Adore mobilyanın kedi evleri üretmesi adore mobilya tüketicilerini de arttırdı diyebiliriz. Üstelik adore mobilyanın adore kedi evi projesi kapsaminda ücretsiz olarak dağıtımının sağlanması bu sayıyı daha da artıracak gibi görünüyor.Bu İçeriği Okuduğunuz için Önerdiğimiz İçerikler:

İlginizi Çekebilecek Faydalı Bağlantılar: 

İrem Surel
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hak Edenlerin Kazandığı Bir Gece: 76. Altın Küre Ödülleri

Hak Edenlerin Kazandığı Bir Gece: 76. Altın Küre Ödülleri

Sonraki
Kombin Yaparken Bakabileceğiniz 12 Instagram Hesabı

Kombin Yaparken Bakabileceğiniz 12 Instagram Hesabı

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.