30 Tane başlangıç yazabilecek miyim bakalım! Gün 2

İçimde ilkbaharı yaşıyorumi hep aklımda yazmak istediklerim, konular, karakterler, mekanlar her şey ama defterin başına oturunca resmen kış, duruyorum. Kağıt kalem bana bakıyor ben onlara. Bu süreçte birşeyler okuyorum ama onlarda hiç beni motive etmiyor. Sosyal medyadan uzaklaşayım diyorum bir bakıyorum saatlerimi geçirmişim kendime kızıyorum. Oysa ki yazmayı çok seviyorum. Hayalim bir çocuk masalı, hikayesi yazabilmek ama hiç başlamadım. Henüz denemedim bile. Kafamdakileri topluyorum güya.

Henüz elle tutulur şeyler yazabilecek durumda değilim sanırım. Aslında yazmak, sizlerin yazdıklarını okumak, atölyelere katılıp nasıl okunur, nasıl yorum yapılır, nelere dikkat edilir öğrenmek çok keyifli. Ben yazar değilim sonuçta, kendim için yazıyorum. Tabiiki yazdıklarım beğenilince de hoşuma gidiyor. Günün sonunda deniyorum ve elimden geldiğince devam ediyorum. O hikayeyi yazacağım biliyorum….Her kışın bir yazı vardır değil mi?

yazar

Yazar: ZENDALA MANIA

Kendimi seviyorum, böyle başladım çünkü bunu geç farkettim... 25 senedir durmadan çalışıyorum, çok şükür hep sevdiğim şirketler de çalıştım. Artık emekliliğine gün sayan bir beyaz yakayım desemde gün değil yıl sayıyorum... genç sayılırım. Hayattan zevk almayı istiyorum, ailemi çok seviyorum. Yazmayı, okumayı ve paylaşmayı seviyorum...2020 de ki hayalim aktif bir yazma blogu açmak ve yazdıklarımı burada toplamaktı. Yeşim Cimcöz’ün Sanalyazı atölyesine bayılıyorum. Yazmak isteyen herkese tavsiye ediyorum...çok seveceğim yazılarım olması dileğiyle...

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.