Yaylabalı Deneme Yazıyor

Yaylabalı aslında 12 yaşında okullu bir kız. Fakat ailesi ile bazı sorunlar yaşıyor ama buna rağmen çok iyi arkadaşları var. Ve oda Blog yazmayı seviyor. Ama bugün ne yapacağını bulamadı. Lakin onu sevindiren bir olay vardı. 

Babası arıcıydı. Kötü bir alerjisi de vardı babası arıcıydı ama onun arıya alerjisi vardı. Babası 2021 yılının Nisan ayının 5’inde Mersin Çamlıyayla’dan Tarsus’a gitmişti. Ve gittiğini günün önceki günü ortanca kızının, gittiği günün sonraki gününde ise en küçük kızının doğum günü vardı. 

Yaylabalı ise en büyük ablaydı ha bir de sakın Yaylabalı kızın gerçek ismi sanmayın onun gerçek ismini gelecek yazımda ailesini tanıtırken yazacağım. Yaylabalı takma ismidir. Ama onun doğum günü Eylül ayının yedisindedir.

Tamam konudan sapmayalım. Babaları onlara Kızlara özel Kinder Joy ile kitaplar ve başka şeyler alacak fakat Yaylabalı üzgün çünkü ona bir şey alınmıyor. Fakat oda mutlu ders başlatıp arkadaşları ile görüşebilecek. Ayrıca Yaylabalı çok usta bir aşçı, mutfağı çok seviyor. Ne yaptıkları sıralayayım;
1. Turta

2. Kurabiye 

3. Kek

4. Helva

5. Pizza

6. Bazlama

Bunlar ama türlere ayrılıyor pasta da yaptı tabii. Sizde tatsanız küçücük çocuk nasıl yaptı dersiniz. Ben baktım tadına çok lezzetli, fakat bazen tam pişmiş olmuyor. Yinede lezzetli.

Bugünlük bu kadar takip edip beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın hoşça kalın. Evde kalın

Yaylabalı
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Nasıl Aktif Bir Dinleyici Olunur?
Sonraki
Bilinmeyen Web Siteleri

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.