Bilinmeyen Web Siteleri

Merhaba dostum 🙂 Bugün bazı bilinmeyen eğlenceli ve işinize yarayabilecek 10 Web sitelerini ve içeriklerini paylaşacağım. 

1-> www.flickseeker.com

Bu web sitesi “Ne izlesek?” krizi çıktığında koşa koşa kapısını çalabileceğin bir web sitesi. Sen modunu seçiyorsun, o sana film öneriyor. Tavsiye ederim 🙂

2-> www.flipanim.com

Bu web sitesi evde kaldığın günlerde kendi animasyonunu yapmak kulağa nasıl geliyor? Bence biraz fazla güzel. Yanına hayal gücünü alıp siteye gir, devamı sende. 

3-> www.autodraw.com

Bu web sitesi çizmek isteyip çizemediğin şeyleri senin için otomatik olarak tahmin ediyor ve sana çeşitli versiyonlarını sunuyor. Bu sayede resmimizi hızla tamamlayabiliyoruz.  

4-> www.suandisaricikabilirmiyim.com

Dışarı çıkıp çıkamayacağı konusunda kafası karışana dev hizmet. Aynı zamanda bulunduğun şehirde hizmet veren kurum ya da işletmelerin açık olup olmadığını da bildiriyor. Kullanışlı.

5->  www.gnoosic.com

Bu web sitesine giriyorsunuz, sevdiğiniz 3 şarkıcıyı ya da grubu ekliyorsunuz ve site sana yeni isim önerilerinde bulunuyor. Ben bayıldım

6-> www.getdailyart.com

Web sitesinde Tabloların hikayelerini 3 dakika içinde keşfedebileceğin bir site, Türkçe dil desteği de bulunuyor üstelik.

7-> www.imagecompressor.com

Bazı sitelere fotoğraf yüklerken sınır dolayısıyla boyutunu düşürmeniz gerekebiliyor, bu site sayesinde problem çözüldü artık.

8-> www.balticlivecam.com

Dünyanın farklı şehirlerinden canlı yayınlar izleyebileceğiniz bir site. Kar yağan şehirler, istasyondan kalkan trenler, yolda yürüyen insanları bile….

9-> www.enhancv.com

Özgeçmiş hazırlamak ciddi bir iştir. Hazır şablonlara ulaşabileceğiniz bu site işinizi kolaylaştırabilir.

10-> www.yout.com

Youtube videolarını bu site üzerinden indirebilirsin ya da izlediğin videonun link kısmındaki -ube kısmını sildiğinde video indirilebilir hale gelir. Bence indirmek için kullanılacak en iyi site.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.