Bağımlılık Yapan Mobil Oyun: Gardenscapes

Herkese merhaba, bugün sizlere harika bir oyundan bahsedeceğim. Sakın siz de benim gibi ön yargılı davranıp indirmeden ‘ne sıkıcı oyun bu’ demeyin 🙂 Fakat şunu belirtmek gerek, Gardenscapes reklamlarındaki gibi bir oyun değil. Reklam kısmını abartmışlar biraz.

Bağımlılık Yapan Mobil Oyun: Gardenscapes

Sosyal medya’da sıkça reklamını görmüş olmalısınız. Yılın en popüler Google Play ve App Store oyunu olan Gardenscapes’in şuan 10 milyon kullanıcısı var. Uygulama kullanıcılar tarafından 2 milyon beğeni almıştır.

Bağımlılık Yapan Mobil Oyun: Gardenscapes

Gardenscapes Nedir, Nasıl Oynanır?

Oyun candy crush gibi görünen ama çok daha keyifli bir oyun. Kocaman bir bahçeniz var, size bahçeyi güzelleştirmek için bazı görevler veriliyor ve o görevleri gerçekleştirmek için yıldız gerekiyor. Yıldızı candy crush benzeri bir oyunla kazanıyorsunuz. En güzel yanı da bahçenizi kendi zevkinize göre inşa edebiliyorsunuz.

Bağımlılık Yapan Mobil Oyun: Gardenscapes

Telefonumu yavaşlatmasın, ısındırmasın, şarjı bitmesin diye hiç oyun oynamazdım. İndirdiğim ilk andan itibaren bağımlılık yapan oyunda 1 haftada 58. bölüme geldim 🙂

Ve işin güzel yanı tereddüt ettiğim hiç bir sıkıntı yaşamadım. Oyun hızlı, telefonu yavaşlatmıyor, şarjı kolay bitirmiyor.

Bağımlılık Yapan Mobil Oyun: Gardenscapes

Oyuna bağımlılık yaptıran bir diğer etken; hikayesi. Oyunda çok güzel bir hikaye var ve hikaye her bölümde devam ediyor.

gardenscape görevler yıldızlar

Türkçe Dil Desteği Mecvut mu?

Oyunun tek eksik yanı Türkçe dil desteği yok 🙁

Umarız yakın zamanda oyun kurucuları Gardenscapes Türkiye hayranlarının sesini duyar ve Türkçe dil desteği ile oyunu günceller. 🙂

Bazı sitelerde android telefonlar için oyunun apk versiyonu hileli bir şekilde sunuluyor fakat ne derece güvenirsiniz karar sizin.

Bu yazının hazırlanmasında www.magazin24saat.com sitesinin desteği için teşekkür ederiz. 


Bu İçeriği Okuduğunuz için Önerdiğimiz İçerikler:

İlginizi Çekebilecek Faydalı Bağlantılar:

kooplogger

Yazar: Tuğberk Süslü

@kooplog

ModeratörBlog YazarkooploggerBlog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.