WW84 İnceleme! Film Nasıldı?(Spoilerlı)

Pandemi sebebiyle ertelenmek zorunda kalan filmlerden biri de Wonder Woman 1984 oldu. Fakat sonradan HBO Max üzerinden yayınlanıp beklenenden düşük olsa da çok büyük ilgi gören Tenet filminden daha büyük bir hasılat elde etti. Fakat şu ada IMDB puanı 5.6 ve giderek azalıyor. Buna rağmen Wonder Woman 3 onaylanmış durumda. Peki, film nasıldı?

Film kesinlikle beklediğimden daha kötüydü. Filmin konusu güzel işlenmemiş, köstüm ise çok kötü. Steve’in geri dönüşünü üzerine düşünmeden nasıl olduğunu anlayamadım. Sanki filmiileri alıyormuşum gibi hissettim çünkü konuları açıklamadan ucunu gösterip atlamışlar. End-credits kısmında 3. filmin sinyalını veren Asteria’ nın geliş sahnesi olmasaydı film gerçekten çöplük gibiydi (Asteria rölünü oynayan Lynda Carter 70’lerin Wonder Woman’ı idi).

Konu ne kadar hızlı ve yarım yamalak verilmiş olsa da yavaş yavaş işlenseymiş konu fena değil. Fakat ilk filmin çok daha güzel olduğu açık. Bu durumda da 3. filmi beklemekten başka bir seçeneğimiz yok.

Wonder Woman 1984’ün Konusu Nedir? Hangi Zamanda Geçiyor?

Wonder Woman 1984, 1980’lerin ortasında geçiyor yeni tehlikeler ve müttefiklerle karşı karşıya olan Wonder Woman’ın maceralarını konu ediyor. Wonder Woman lakaplı Diana Prince, bu kez iki yeni düşmanla karşı karşıyadır; varlıklı iş insanı Max Lord ve bir trajediden sonra kötü adam haline gelen Cheetah. Bu sırada Steve Trevor, şaşırtıcı ve beklenmedik bir şekilde hayata geri döner.

April0133
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Düşük bütçe ile ciddi kar elde etmek

Düşük bütçe ile ciddi kar elde etmek

Sonraki
YILA AĞAÇ DİKEREK BAŞLAMAK

YILA AĞAÇ DİKEREK BAŞLAMAK

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.