Vücut Geliştirmek İçin Ne Yapmalı

Fotoğraf sahibi: Leandro Boogalu (@Leandro Boogalu on Pexels)

 

  1.                                                                                                                                                                     İlk olarak sağlıklı bir beslenme programı oluşturun. Mesela 75 kilo iseniz kendi kilonuzu 60 gibi bir rakama düşürmek için bir sağlıklı beslenme programı yapın. Ayrıca bu programı yaparken bir uzmandan yardım alın.

2.                                                                                                                                                                                Bir sağlıklı beslenme programı edindikten sonra bu programa sadık kalmalısınız. Bu programa sadık kalmak için elinizden geleni yapın ve programınızı kendinizi zorlamayacak şekilde yapın.

 

3.

Programınızı yaparken bir spor salonuna yazılın ve düzenli olarak antrenmanlarınızı yapın. Spor salonuna gitmeyi aksatmamanızda önemlidir. 

 

 

 

 

mert ali aktaş
Benim adım Mert Ali.2012 yılında doğdum ve Gümüşhaneliyim. İlkokul ve ortaokulu sırasıyla Kars ve Aydında okudum. Şu an 6. sınıfa gidiyorum. Türkçeyi seven biriyim.
Önceki
Azerbaycan Vize Alma Rehberi
Sonraki
Kitap okumanın faydaları : 5 Madde Kısa bir liste

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.