VİRÜSÜ BİZ ÜRETTİK!

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve gün geçtikçe daha kötü bir hal alan korona virüs hakkında bir haber daha! Çinli doktor Li-Meng Yan geçtiğimiz haftalarda bir haber kanalında konuştu. Dr. Yan virüsü Çin bilim adamlarının laboratuvar ortamında üreterek dünyaya yaydıklarını söyledi. Yan: “Sırf bunları anlatabilmek için kendi ülkemden kaçtım ve Amerika’ya geldim. Ben ülkemden sınır dışı edilmeyi bile göze aldım.” dedi. Aynı zaman da Yan ” Bu virüsü üreten bilim adamları kontrole gelen kimseyi kabul etmezlerdi çünkü kendilerinin ürettiklerini anlayacaklarını bilirlerdi” dedi.

Bana sorarsanız bunların hepsi doğru ki zaten bir çok insan buna ben de dahil olmak üzere bu virüs ilk çıktığından beri bir hayvandan yayıldığını düşünmedim. Çünkü test edildiğinde virüsün hayvanlara bulaşmadığı ortaya çıktı. Hayvana bulaşmayan bir şey nasıl hayvandan yayılabilir.

Bunların hepsini geçtim bir de virüs çıktıktan tam 1 yıl sonra aşıyı buluyorlar güya. Ne hikmetse o da Çin’den çıkıyor. Allah aşkına sabunla temizlendiğimizde giden virüsün aşısı sizce bu kadar geç bulunabilir mi?

Yine bana sorarsanız bu aşıyıda taa virüsü çıkardıklarında yapmışlardı. Ve bence Amerikanın da bu oyunlardan haberi var. Çünkü aşıyı bulduk dediklerinde ilk Amerikaya sattılar ve ne hikmetse hâlâ Türkiyeye gelmedi. Gelmesinde zaten, koronayı atlatmış biri olarak söylüyorum o aşı saf temiz bir aşı değil. Belki zamanla genlerimizi değiştirecek belki de zamanla organlarımızı bitirerek öldürecek. Bu adamların tek amacı dünyayı ürettikleri yapay zekaların yönetmesi. Bu amaç uğruna da her pisliği yaparlar, yaptılar, yapacaklar.

okur

Yazar: Delal-Ozcan

Blog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir yorum

Yorum Yazın
  1. Yazı tam olarak mahalle teyzesinin ya da kahvehane de oturan amcaların ağzından çıkmış gibi. Son çalışmalara göre virüs ilk Çin’den değil İtalya’dan çıktı. Virüs bazı hayvanlara bulaşıyor ve aşı çalışmaları onlarca farklı merkez tarafından benzer zamanlarda üretilmeye başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.