Video İzledikçe Para Kazandıran Uygulama: Cukka

Video İzledikçe Para Kazandıran Uygulama: Cukka

Video izleyerek para kazanmanızı sağlayan yerli mobil oyun Cukka, Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlar için uygulama marketlerde yerini aldı. Spektrum Dijital tarafından tasarlanan Cukka adındaki mobil oyun, kullanıcıların videoları dikkatli bir şekilde izleyerek ve sorulara doğru cevapları vererek kazanmalarına odaklanıyor. Oyuncular videoda geçen bir kelimenin kaç kez tekrarlandığı gibi sorularla karşılaşıyor. Her oyunun sonunda cevaplama hızına göre cukka kazanılıyor. Oyuncular, arkadaşlarını davet ettikçe ve uygulamanın içindeki anketlere katıldıkça ekstra CukCoinler elde ediyor. Kazanılan cukkalar ise uygulamanın içindeki online pazarda yer alan ürünleri almak için harcanabiliyor.

Video İzledikçe Para Kazandıran Uygulama: Cukka

Sosyal Medya Fenomenleri de Yer alıyor

Uygulama yayınlandıktan sadece 24 saat sonra Apple Store’da 183. sıraya yükseldi. Ayrıca uygulamada çeşitli YouTube ve Instagram fenomenlerinin videoları da yer alıyor. Oyunculara izledikleri videolardan maddi bir kazanç elde etmelerini amaçlayan Cukka, reklam verenlere de mesajlarını iletebilmelerine olanak sağlıyor. Kısa bir deyişle uygulama, hem kullanıcılar hem de reklam verenler için orijinal ve kullanışlı bir platform.

Önerilen İçerik: Google, Dünyanın Diğer Yarısı da İnternete Ulaşabilsin Diye 20 Dolarlık Telefon Piyasaya Çıkarıyor

kooplogger

Yazar: Pelin Aykın

26 Şubat 1996’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. 2 yıl bir gazetede çalıştı. Yazmayı, okumayı, seyahat etmeyi ve farklı renkleri tanımayı sever. En önemli özelliği ise Rock’n Roll aşığı olması.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.