Uzunyol, Otobüs ;)

Uzunyol, Otobüs ;)

Uzunyol, Otobüs ;)

Manzarayı izlemekten yazamıyacam  galiba. 

Neyse yazayım beraber izleriz manzarayı. Ah marmara! güneşte batıyor üstünde ne kadar da güzelsin. Bir de dağlar ile paralel olan renklerin yok mu neyse..

Şu an uzun yolu otobüs ile yapanlar kaldı mı bilmiyorum ama. Dur bakim Hüsnü Arkan ve Cem Adrian yanmaya geldim çalıyor radyoda. Binmeden önce koltuğumu sattıkları için şöförle tartışmıştım ama girdi şuan gözüme marmarayı güneşin batışını ve köprü manzarasını birde bu parçayla dinleyin tam gidilmelik. Ha şu an uzun yolda otobüs kullanan var mı bilmiyorum ama acilen binmem gerekti 500 Lira uçak yolculuğuna verebilecek gücüm olmadığı gibi otobüs yolculuklarından aldığım keyf ve elektrikde doğrudur.

Benden ‘ben’i alan bir şey var burada ne olduğunu çözemedim. Belki de yalnız olmak ya da ne bilim işte manzaralar uzun yol işte belki de kokuşmuş koltuk veya ayak kokusu yada muavininin yarım bardakta verdiği kola. 

İstanbul-Kahramanmaraş yolcusuyum. Nerede ne olduğunu biliyorsunuz zaten ayreten durulan tesislerin büyüj bir kısmının çayı da hoş değil. Çayı yapamayan, bir işletmenin başka bir şeyde başarı sağlayabileceğini düşünmüyorum zaten.

Neyse kafamın içi gibi karanlık tünele girdik. Fazla sıkmayayım canlar . 

İlk yazı sürçü lisan falan biliyonuz. Affediniz. 


Kış Aylarında Kaçamak Yapabileceğiniz Türkiye’deki 10 Tatil Mekanı

Ayd1n
"Söz uçar, yazı kalır." Derler ya hani. İşte bunu vakti zamanında söyleyenler şuan ki anladığımız anlamın tersini ifade etmek için söylemişler. Bunu bu biçimde düşündüğüm zaman hüsran ve kandırılmış duyguları içerisinde olmam gerektiğini düşünüyorum. Öyle miyim peki? Zaten öyleyim :)
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Fakir Edebiyatı
Sonraki
Öldükten Sonra Vücudumuza Ne Olacağını En İyi Gösteren Video: Etin Çürümesi
Öldükten Sonra Vücudumuza Ne Olacağını En İyi Gösteren Video: Etin Çürümesi

Öldükten Sonra Vücudumuza Ne Olacağını En İyi Gösteren Video: Etin Çürümesi

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.