The Big Lebowski’nin Devam Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 

Big Lebowski’nin Devam Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 

Ethan-Joel Coen Kardeşler’in 1998 yapımı kült filmi The Big Lebowski’nin devamı olacak The Jesus Rolls filminin vizyon tarihi açıklandı. Filmin başrolünde Jesus Quintana karakterini canlandıran usta oyuncu John Turturro yer alacak. Filmdeki olaylar, pedofil olduğu söylenen karakterin hapishaneden çıkışıyla başlayacak. The Jesus Rolls adıyla piyasaya çıkacağı duyurulan filmin vizyon tarihiyse 2020 olarak açıklandı. Oyuncu kadrosunda ayrıca, Audrey Tautou, Bobby Cannavale, Susan Sarandon, Jon Hamm ve Pete Davidson yer alacak. İngiliz The Independent gazetesine konuşan Turturro filmle ilgili şöyle dedi: “Filmi birazcık bükmek zorunda kaldım ama içim şimdi çok rahat. Bu gösterişli bir film. Aptal erkeklerin nasıl olduğunu gösteriyor. Filmin konusu budur. Kadınlar daha güçlü ve daha birlik içinde karakterler.”

Big Lebowski’nin Devam Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 

Spontane Olaylar Sonrası Başları Belaya Girecek

Sinema dergisi Variety’ye göre filmde üç tutunamayan karakter sürpriz bir aşk hikayesinin içine düşerken spontane olaylar sonrası başlarını yine belaya sokacak. Eli silahlı bir berberi kendilerine düşman eden kahramanların yolculuğu yasadan, toplumdan ve berberden kaçma hikayesine dönüşecek. 

Önerilen İçerik: Bilim Kurgu Filmleri Gerçek Oluyor, Telepati Hayatımıza Giriyor

gramafoniğnesi
''Çünkü sadece gramafon iğnesi müziğe gerçek anlamda dokunabilir.'' 23 yıldır okumanın, tefekkür etmenin ve yazmanın peşinde... Toz tutmuş filmleri ve gramafonla tanışmış şarkıları sever.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Dünden Bugüne Guinness Rekorlar Kitabı’ndaki En İlginç Rekorlar
Dünden Bugüne Guinness Rekorlar Kitabı'ndaki En İlginç Rekorlar

Dünden Bugüne Guinness Rekorlar Kitabı’ndaki En İlginç Rekorlar

Sonraki
Ölüm Tuzağı “Şok Diyet” ve Zararları

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.