SİZİN DE BAYILARAK İZLEYECEĞİNİZ DİZİLER SERİSİ 3

1.Hello My Twenties ( Age Of Youth ) 

    Çok sık kore dizisi izlemiyorum ama izlediklerimi de bayılarak izliyorum bu da onlardan birisi. 2 sezondan oluşan drama – gençlik dizisi Hello My Twenties 5 kızın yakın arkadaşlıklarını , üniversite hayatlarını , kimilerinin hayatta yaptıkları seçimleri ve sonuçlarını başlarına gelen olayları komik ve beklenmedik bir anda gelen dramatik dille anlatıyor. İzlerken o kadar eğleneceksiniz ki keşke hiç bitmese diyeceğiniz bir dizi. Çoğu insanda kore dizilerine karşı bir ön yargı var . Ve bunu bariz bir şekilde de ortaya koyuyorlar. Eminim ki böyle düşünen bir insan bu dizinin sadece ilk bölümünü izlese anında düşüncelerini değiştirir. Uzun uzun karakterlerin analizini yapmak isterdim ama sizin izleyip de çıkarım da bulunmanız daha hoş olur 🙂 

2.Atiye

  Gizemli olaylara ,tarihle gelecek arasındaki bağlara ilgi duyuyorsanız ilk izlemeniz gereken dizilerden biri Atiye. Zaten Türk yapımı olarak bu tür diziler isteseniz de bulamazsınız. Yok denecek kadar az sayıları. Netflix in ikinci Türk yapımı dizisidir aynı zamanda da. Göbeklitepe üzerinden çekilen dizi oldukça kaliteli bence . Kurgusu olsun oyuncu kadrosu olsun sağlam olduklarını düşünüyorum. Ben severek izledim ve tekrar olsa yine izlerim.

3. Control Z

    Riverdale tarzı dizileri sevenleriniz varsa bu diziyi de seversiniz diyorum. Gençlik drama tarzıdır. Kısaca konusundan bahsedecek olursak lise de bir hacker öğrenci okul arkadaşlarının sırlarını ifşa ediyor ve ortalığı karıştırıyor. Ve başrolün bu hackerı bulma çabaları anlatılıyor dizi de. Arada bir sürü olaylar oluyor ama onları da anlatırsak işin sırrı kaçar.

4.The Haunting Bly Malikanesi

     Amerikan yapımı korku – dram dizisidir. Her ne kadar normalde korku izleyemesem de bu diziyi izleyebildim çünkü korkudan ziyade anlık reflekslerle daha çok gerilim veriyor size. The Haunting dizisinin ikinci serisi olan bu dizinin ilginizi çekeceğinizi düşünüyorum. Konusunu yine çok anlatmayacağım hatta hiç anlatmayacağım umarım merak edip izlersiniz 😉

5.The OA 

      Amerikan yapımı doğaüstü , fantastik , bilim kurgu aklınıza gelebilecek ne kadar ilginç tür varsa onun dizisi . Biraz anlaşılması güç bir dizi çünkü sırlar çok fazla . Başladınız mı bırakma da bırakamıyorsunuz acaba bu ne olacak diye diye bir bakmışsınız dizi bitmiş. 2 sezondan oluşuyor ve 16 bölüm toplam. Uzun gelebilir ama kendinizi kaptırdınız mı bir günde bile bitirebilirsiniz. Şimdiden bütün diziler için iyi seyirler diliyorum ..

ARBLETCİ
Merhaba ben Hatice Nur GENÇ . Ziraat mühendisiyim. Aynı zamanda adalet öğrencisiyim. Alanlarımla alakası olmasa da yazı yazmayı , kelimelerle oynamayı oldukça seviyorum.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
E-Ticaret Paketi Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler
E-Ticaret Paketi Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

E-Ticaret Paketi Seçmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Sonraki
YANGIN

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.