Cinsel Duyguları Tavan Yapan En İyi Netflix Erotik Dizileri

Cinsel Duyguları Tavan Yapan En İyi Netflix Erotik Dizileri dark desire

Netflix son zamanlarda ateşli Netflix erotik dizileri ile adından sıklıkla bahsettiriyor. Ateşli erotik dizi denilince akla sadece romantizm içerikleri gelmesi normal ancak Netflix erotik dizileri korkudan komediye, gerilimden tarihi dramaya kadar pek çok türün içerisine sızmış durumda. Sizler için en iyi Netflix erotik dizileri sizin için listeledim. İlgi çekici konuları bulunan bu muhteşem Netflix erotik dizileri mutlaka izlenmeli!

Sexify

Cinsel Duyguları Tavan Yapan En İyi Netflix Erotik Dizileri

Listeme taze bir dizi olan Sexify ile başlamak istiyorum. Az önce bitirerek listeme eklemek istedim. Kendisi tam bir “oruç breaker” diyebilirim. Geçiş efektleri, müzikler, fon müziği kısaca her şey orgazm içeriyor. Ramazan ayında trendlerde neredeyse birinci olması ise erotik kısmını onaylar nitelikte. Sexify dizisi üç genç arkadaşın kadın orgazmı üzerine geliştirdiği uygulama ve bu süreçte başından geçen ilginç olaylar olarak özetlenebilir. Bol bol yakınlaşma ve cinsellik göreceğiniz bu dizide “sexpo” ziyareti de mevcut. Lokmalık bir dizi olan Sexify eğlencesine izlenebilir.

BRIDGERTON

Cinsel Duyguları Tavan Yapan En İyi Netflix Erotik Dizileri bridgerton

Bridgerton dizisi Netflix’te göründüğü anda tam bir heyecan haline geldi. Netflix’in erotik dizileri söz konusu olduğunda bile akla ilk gelenlerden biri olmaya başladı. Bridgerton 1813’te geçiyor ve Bridgerton ailesinin Londra’nın yüksek sosyetesinde büyüyen sekiz kardeşiyle ilgili. İlk sezonda Daphne Bridgerton, en büyük kızı uygun bir koca aradığı için ön plandadır. Ancak kendisi ve seçtiği kişi arasında sadece resmi bir evlilik gelişmekle kalmaz, aynı zamanda deneyimsiz Daphne’nin cinsel zevkini keşfettiği tutkulu bir aşk ilişkisi de gelişir. Netflix erotik dizileri arasında ilk bakışta erotik görünmese de toplamda sekiz bölümü gerçekten erotik ve ateşli. Belki de tam da bu yüzden seks sahneleri inanılmaz derecede iyi – gerçek, otantik ve masum bir şekilde çekici görünüyorlar. Editörden küçük bir ipucu: Sadece erotik sahnelerle ilgileniyorsanız, 6. bölümü kaçırmamalısınız!

Dark Desire

Cinsel Duyguları Tavan Yapan En İyi Netflix Erotik Dizileri dark desire

Polonyalı erotik film “365 Days” bomba gibi gündeme vurduktan sonra (ama aynı zamanda çok eleştirildi), erotik dizi hayranlarının Netflix’te bir sonraki durak noktası Dark Desire oldu. Dark Desire bağımlılık yapan 18 bölümlük bir Meksika dizisi. “365 Days”, “You” ve “Elite” i seviyorsanız, doğru yere geldiniz. Netflix erotik dizileri arasında Dark Desire fragmanı bile sizi terletecek, söz veriyoruz! Çok fazla açıklama yapmak istemeksizin, “Dark Desire” ın hikayesini kabaca sunuyoruz: Evli avukat Alma Solares (Maite Perroni tarafından canlandırılıyor) 23 yaşındaki Dario Guerra (Alejandro Speitzer) ile bir partide buluşuyor ve kendini bir onunla bir gece geçirirken buluyor. Netflix erotik dizilerinin içinde Dark Desire  kocası ve kızına rağmen, tek gecelik ilişki ateşli bir meseleye dönüşen ve Dario, Alma’ya gittikçe daha fazla takıntılı hale gelen tutku ve gerilim dolu dakikalar sizi bekliyor.

Hot Girls Wanted

Cinsel Duyguları Tavan Yapan En İyi Netflix Erotik Dizileri hot girls wanted

Flört uygulamaları, kamera önünde seks, gündelik ilişkiler: Bu altı bölümlük belgesel tadında dizi, dijital dünyanın duygusal hayatımızı ne kadar şekillendirdiğini aydınlatıyor, çeşitli kahramanların kişisel hikayelerini anlatıyor ve derin içgörüler sağlıyor. Hot Girls Wanted: Turned On Netflix erotik dizileri arasında , her şeyden önce internetin sınırsız olanakları nedeniyle patlayan amatör pornografi sahneleriyle adından sıklıkla söz ettiriyor. Hot Girls Wanted: Turned On’un bireysel bölümleri, sömürü hakkında çok şey ve birey hakkında çok az şey olan bir sahnenin perde arkasına bir göz atıyor. Genç kadınlar hikayelerini ve deneyimlerini paylaşıyor. Ek olarak, dijital çağın heyecan verici soruları var, örneğin: Cinsel ilişki fiziksel yakınlık olmadan nasıl kurulabilir ve sadece ekranlar aracılığıyla kurulabilir mi?

YOU

Cinsel Duyguları Tavan Yapan En İyi Netflix Erotik Dizileri you

Netflix erotik dizileri listemizde olan You tam olarak gerilim tadında. Şimdiye kadar iki sezon çekildi. Bunların her ikisi de, bir kadına takıntılı hale gelen ve sonunda onu öldürmeye çalışan Joe Goldberg adlı bir takipçinin etrafında dönüyor. Ancak, bu karanlık açıya rağmen, dizinin oldukça fazla erotik sahnesi var. İlk sezonda Joe’nun “Sekiz saniye Joe” lakabından kurtulması gerekiyor. Bunu dördüncü bölümde Beck’e gerçekten güzel bir erotik gece göstererek yapıyor. Bu sahnenin güzelliği sizi hazırlıksız yakalamasında.

ELITE

Cinsel Duyguları Tavan Yapan En İyi Netflix Erotik Dizileri

Gossip Girl’ün Riverdale ile buluştuğunu ama İspanya’da geçtiğini hayal edin. İşte Netflix erotik dizileri arasında son zamanların en ses getiren yapımı Elite. Spoiler vermek istemiyoruz, ancak ilk bölümün size şunu sağladığını söyleyeceğiz: Üç işçi sınıfından genç, elit bir hazırlık okuluna transfer edilir; bir cinayet söz konusudur ve kimin öldüğünü ya da kimin yaptığını bilmiyorsunuz. Ayrıca bir yaş partisi, çok fazla alkol ve oldukça ateşli bir erkek-erkek, erkek-kız-erkek ve erkek-kız ilişkisi vardır. Her bölümünde oldukça fazla erotik sahnenin ve seks içeriklerinin bulunduğu Netflix erotik dizileri içinden Elite’i mutlaka izlemelisiniz.

TALES OF THE CITY

Tales of the City bir roman dizisi olarak başladı ve ardından 1993 yılında bir televizyon mini dizisi olarak ilk yinelemesini yaptı. Mini dizinin ikinci ve üçüncü bölümleri 1998 ve 2001’de yayınlandı, hepsi aynı başrol oyuncularıyla. Netflix, 2019’da dördüncü bir mini dizi için franchise’ı yeniden canlandırdı ve Netflix erotik dizileri yine orijinal oyuncu kadrosundan önemli üyelerin 20 yıl sonra olay örgüsünü tekrar ele aldı. Netflix erotik dizileri arasından Tales of The City, San Francisco’daki queer yaşamın gerçekçi tasviri nedeniyle 2020’de Üstün Sınırlı Diziler için GLAAD Medya Ödülü’nü kazandı. Sadece güzel, samimi seks sahneleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda seks ve cinselliğin hayatımızın diğer alanlarına nasıl dalgalandığını doğru bir şekilde gösteriyor. Dizi, diğer birçok önemli ve ilişkilendirilebilir konu arasında trans kimlik, Prep ve farklı cinsiyet kimliklerine olan ilgiyi araştırıyor. Kesinlikle izlemeye değer.

EASY

Dışarıda izlemeye değer çok sayıda Netflix orijinali var ki bazıları arada kaynayıp gidiyor. Bu Netflix erotik dizisi Easy, genellikle gözden kaçan ancak gizli bir mücevher olan ve modern bir rom-com hayranlarının izlemesi gereken harika bir yapım.  Joe Swanberg’in yönettiği dizi, her bölümde farklı bir Chicago çiftine veya karakterine odaklanan ve modern bir dünyada aşkı ve mutluluğu bulmaya çalışırken karşılaştıkları mücadeleleri araştıran bir antropoloji komedisi. Netflix erotik dizileri arasında izlemeye değer olan Easy çok çeşitli ilişkileri kapsıyor ve açık evlilikten lezbiyen ilişkilere ve aradaki çeşitli farklı aşk biçimlerine kadar her şeyi ele alıyor.

THE TUDORS

Henry VIII’in 16. yüzyıl İngiltere’sindeki saltanatına odaklanan bu diziye göre, eski günlerde herkes çok seks yapmış. İngiliz aksanıyla, yırtık korsajlarla ve Henry Cavill’in çıplak poposuyla fısıldayan nefessiz kirli konuşmalarını bolca göreceksiniz. Netflix erotik dizileri arasında hem kışkırtıcı hem öğretici pek çok konuyu ateşli sahnelerle izliyor olacaksınız.

SHAMELESS

Netflix erotik dizileri arasında Shameless İngiltere dizisinin muhteşem ABD uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor. Emmy Rossum, çocuklarıyla ilgilenmeyen madde bağımlısı bir anne ve alkol sorunlarıyla ilgilenen bir babadan doğan, yetişkinlik dönemindeki en büyük çocuk Fiona Gallagher’ı canlandırıyor. Fiona kardeşlerine bakmak için çok fazla sorumluluk alıyor, bu yüzden salıverdiğinde, gerçektenne demek istediğimizi anlıyorsanız. Parçalanmış mutfak gereçleri içeren seksten bahsediyoruz. Netflix erotik dizileri arasında gerçekten sürükleyici olan bu dizide evin içerisindeki her odada mutlaka bir seks sahnesi bulunuyor. Olaylar bir yandan sizi hüzünlendirebilir. Hazırlıklı olun!

VALERIA

Hayranlar şimdiden Valeria’yı bir sonraki Sex and the City olarak lanse ediyorlar. Netflix erotik dizileri arasında sizi İspanyol romantik komedisinde hissettirecek. Yazarlarından ve evliliğinden ilham almaya çalışan, en yakın üç arkadaşıyla birlikte, hevesli bir romancı olan Valeria’yı anlatıyor. Valeria, son derece seksi bir adam olan Victor ile tanışır ve Victor ve kocasıyla bir aşk üçgenine başlar. Açıkça söylemek gerekirse: Valeria ve Victor sadece seks yapmıyorlar gerçekten erotik sahneler sergiliyorlar. Valeria’nın arkadaşları da dizide çeşitli cinsel kaçışlara katılıyor. Netflix erotik dizileri arasında popüler olan Valeria’da insanlar işyerinde seks yapıyor, halka açık bir meydanda seks yapıyor, şipşak seks yapıyor, telefon seksi yapıyor… Yani bu dizi tamamen erotizm dolu. Aynı zamanda, izlenecek büyüleyici ve sevimli bir olay örgüsü de var.

Filmograf
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Pişmanlıklar Ülkesi
Sonraki
Narita Boy – İnceleme

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.