Sivilce ve Lekeden Kurtulma Zamanı

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır yoktum ama geri döndüm korkmayın:)

Düşündüm düşündüm her insanın illaki yaşadığı bi konuyu ele almak istedim. evet cilt sorunları, ne yazık ki peşimizi bırakmıyor. uzunn araştırmalar sonucu bi kaç ciddi yöntemler buldum ve denedim. Bundan 3 ay önce kendi cildim o kadar kötüydü ki aynaya bakmaya çekinir olmuştum…

İllaki sizlerde yasıyorsunuzdur ama artık bi son deme vakti geldi. Sizler için ve kendim için yaptığım ve güzel sonuç aldığım tarifleri yöntemleri paylaşacağım inşallah sizde de etki eder.

Çörek otu tarifim

Hz. Peygamber (s.a.v) çörek otunu tavsiye etmiştir. Şöyle buyurur: “Bu kara taneyi (çörek otunu) kullanın. Zira onda ölümün dışında her şeye şifa vardır.” (Buhari, Tıp:121)

3 yemek kaşığı çörek otu

1.5/2 yemek kaşığı  zeytinyağı

Çörek otunu robottan geçirin ne kadar toz olursa o kadar iyi olur zeytinyağı ile karıştırın,hafta da 3 gün pazartesi,çarşamba cuma uygulayın.. yaklaşık 10,15 dk yüzünüzde kalsın emin olun çok faydasını göreceksiniz..

Sıcak su tarifim

Arkadaşlar sıcak suyun gerçekten çok işe yaradığını gözlemledim,

Yüzünüzü sıcak su ile yıkadıktan sonra kurulayıp nemlendirici sürelim bunu her gün yapabilirsiniz..

Yada sıcak havlu masajı da yapabilirsiniz..

Deneyip yorum yapabilirsiniz bende bu yollardan geçtim, ama gerçekten atlattım çok şükür sıra sizde..

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

18 yorum

Yorum Yazın
  1. Hüzgün ilk denemede olmaz tabi düzenli olarak yapman gerek ben yapıyorum işe yarıyor birkere burada böyle şeyler yazma çünkü yazdıkların doğru değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.