Kültür Sanat Tutkunları İçin İstanbul Etkinlik Haritası

iksv istanbul etkinlik

İstanbul’un kültürün ve sanatın başkentlerinden biri olduğu düşüncesini 1973 yılından bu yana benimsiyoruz. Sanatseverlerin günlük yaşamını etkinliklerle zenginleştirmeye ve dünyanın dört bir yanından müzisyen, sinemacı, kısacası sanatçıları ağırlamaya 2020 yılında da devam ediyoruz.

İKSV, İstanbul’da Gerçekleşen Kültür ve Sanat Etkinliklerinin Merkezi

İKSV, yani İstanbul Kültür Sanat Vakfı olarak biz, 47 yıldır olduğu gibi bu yıl da pek çok festivali bizzat organize ediyor ve bir o kadarına da destek oluyoruz. İstanbul Film, Müzik, Tiyatro ve Caz Festivalleri bu yıl da sanatseverlere unutulmaz anılar biriktirme imkanı sunacak. İstanbul Bienali ve İstanbul Tasarım Bienali ile farklı zihin evrenlerinin kapılarını aralayacak, Filmekimi ile dünyanın dört bir yanından sinemacıların işlerini vizyondan önce seyretme imkanı yakalayacağız.

Kültür Sanat Tutkunları İçin Özel İstanbul Etkinlik Haritası

Sinemaseverler Yılda İki Kez İKSV Çatısı Altında Buluşuyor

Her yıl Nisan ayında düzenlenen İstanbul Film Festivali ve Ekim ayında düzenlediğimiz Filmekimi bünyesinde yılda iki defa sinemaseverler ile mutlaka bir araya geliyoruz. 10-21 Nisan 2020 tarihleri arasında 39’uncusu düzenlenecek olan İstanbul Film Festivali bünyesinde misafirlerimiz festival için hazırladığımız özel seçkileri takip edebilecek, Festival’in yarışma kategorisinde yer alan projeleri izleyebilecek. Ayrıca bu yıl festival kapsamında oluşturulan “Hitchcock Renkli” isimli özel seçki ile ölümünün 40. Yılında usta yönetmen Alfred Hitchcock’a ait 15 uzun metraj filmin gösterimi gerçekleştirilecek. Ekim ayında düzenlenecek Filmekimi kapsamında ise yine dünyanın dört bir yanından yönetmenlerin ses getiren işlerini vizyondan önce izleme imkanı bulacağız. Etkinlik programları netleştiğinde biletler öncelikle Lale Kart sahiplerine ön satışa açılacak, ardından tüm misafirlerimiz için ulaşılabilir olacak.

iksv

Salon İKSV, Unutulmaz Etkinliklerle 2020’de de Sanatseverleri Misafir Ediyor

Salon, bizim dünyanın dört bir yanından sanatçıları ağırladığımız ve sizlerle buluşturduğumuz evimiz. Müziğin evrensel olduğuna inanıyor, her türden müziği ve her ülkeden sanatçıları Salon’un sahnesinde görmeye bayılıyoruz. Bu yıl da hareketli programınızla müzik tutkunları ile buluşuyoruz. Yerli ve yabancı pek çok sanatçının sahne aldığı salonda yoğun talep üzerine 22-23 Şubat tarihlerinde Charlie Cunningham sahnede olacak. Programı detaylı incelemek ve etkinlik biletlerine ulaşmak için saloniksv.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Tiyatro Festivali Bünyesinde Pek Çok Oyun İzleyicilerin Beğenisine Sunulacak

2020 yılında 24’üncüsünü gerçekleştireceğimiz İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında bu yıl da salonları doldurmayı ve misafirlerimize unutulmaz deneyimler yaşatmayı umuyoruz. Aynı İstanbul Film Festivali’nde olduğu gibi İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında düzenlenen yarışma da ayrıca katılımcılara açık. Yurtdışından oyunların da bu sene de, üstyazı ile izleyicilerle buluşacağı İstanbul Tiyatro Festivali’ni iple çekiyoruz.

Kültür Sanat Tutkunları İçin Özel İstanbul Etkinlik Haritası

İKSV Öğrencilerin Yanında

Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle 2017 yılında başlattığımız Kültür Sanat Kart projesi, 2020 yılında itibaren Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart adını alıyor. Bugüne kadar 4000 üniversiteliyi İKSV etkinlikleri ile buluşturan Kültür Sanat Kart, artık İstanbul Modern’de de geçerli olacak. Bu yıl da, 18-25 yaş arası 2000 üniversite öğrencisine, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde ve İstanbul Modern’de kullanabilecekleri 250 TL değerinde Kültür Sanat Kart hediye edecek.

Başvurular arasından çekilişle belirlenecek 2000 üniversite öğrencisi, 2020 yılında İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde ve İstanbul Modern’de geçerli olacak 250 TL değerinde Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart’ın sahibi olacak.

Son Gün 2 Şubat!

Başvuru ve detaylı bilgiler için:

https://www.kultursanatkart.com/index.html

İstanbul Kültür Sanat Vakfı
İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), kültür ve sanatın gelişimi için çalışan bağımsız bir kurumdur. İKSV, klasik ve güncel müzik, sinema, tiyatro, güncel sanat, tasarım gibi alanlarda uluslararası festivaller, bienaller ve yıla yayılan etkinlikler düzenler.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Toulouse Lautrec’in Albisi
Sonraki
Turistik Doğu Ekspresi ve Kars Macerası

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.