Sıradışı Efsaneler

Sıradışı Efsaneler ve Akılda Kalan Sorular

Bazen bir efsanenin başını okuruz ve sonunu merak etmeye başlarız. Sonuna kadar okuyunca ilginçliği bazen tüyler ürpertir, bazen değişik hislere kapılırız. İşte o ilginç olan ikizler efsanemiz.

Efsaneye göre 1939 yılında Lewis ailesinin ikiz erkek çocukları dünyaya gelir.Ailenin ekonomik statüsü yeterli olmadığından dolayı çocuklardan birini evlatlık vermek zorunda kalırlar. Birbirlerinden ayrılan iki kardeş 40 yıl sonra birbirlerini bulurlar. 

Birbirlerini bulmaları çok ilginç bir ‘tesadüfle’ gerçekleşir. İkisinin de isimleri James’dir ve aynı bölümleri okuyarak avukat olmuşlardır.İkisinin de ilgi alanları birbirinin aynısıdır. Halıcık ve mekanik aletlerle uzmanlık alanıyla ilgilenmeleri, İkisinin de ikişer kez evlenmiş olmaları,ilk ve ikinci eşlerinin adı Linda ve Betty olması.

Sıradışı Efsaneler ve Akılda Kalan Sorular

Buraya kadar okurken insan farklı duygulara sahip olabiliyor. Örneğin, bu tesadüflük nereden geliyor? Dediğim gibi bu bir sıradışı efsane.

İlk eşlerinden doğan çocuklarının adlarını James Allan koymuşlardır. Hatta köpeklerinin adı bile Toy’dur ve her sene tatillerini Florida, ST Petersburg‘da yapıyorlardır.

İnanılmaz gibi gelen bu olaya ister tesadüf, isterseniz başka bir şey deyin ama akıllara durgunluk verdiği gerçek 

İnsan ister istemez sorguluyor “yok artık, bu da ne?” İnanma dürtüsü yok oluyor. Sonda dediğim gibi akıllara durgunluk verdiği gerçek.

Önerilen İçerik: Hastasına Duyduğu Aşkı Saplantıya Dönüşen Doktor: Carl Tanzler

GeniusLab
Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu uyanmaktır.
Önceki
Yabancı Dili Kolay Geliştirme Yöntemlerim
Yabancı Dili Geliştirmenin Püf Noktaları ve Kolay Öğrenimi

Yabancı Dili Kolay Geliştirme Yöntemlerim

Sonraki
Filmleri Aratmayan Lens: Bir Göz Kırpmasıyla Görüntü Yakında

Filmleri Aratmayan Lens: Bir Göz Kırpmasıyla Görüntü Yakında

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.