Shifting nedir?

Shifting ; Kelime anlamı olarak “değişken, hareketli” anlamına gelmektedir. Diğer anlamı ise “gerçekliği değiştirmek” anlamındadır. Shifting kısaca, paralel evrenler arası seyahat etmektir. Orada farklı bir görünüşe, kişiliğe girebilirsiniz. Ve kendinize bambaşka bir hayat yaratabilirsiniz. Tabii bunun için öncelikle script yazmalı ve method uygulamalısınız. Eğer isterseniz sübliminaller dinleyebilirsiniz. 

  Script ; Bir kağıda gitmek istediğimiz gerçekliği, kendimiz hakkında biligileri, fiziksel ve kişisel özelliklerimizi yazarız. Bunlar dışında orada yaşamak istediğimiz anları ve arkadaşlarımızı da yazabiliriz. Unutulmaması gereken şey ise “güvenlik önlemleri”. Güvenlik önlemleri “geri dönüş şifremiz, orada ne kadar kalacağımız, zaman ayarlaması” vb. şeylerden oluşur. Konusu açılmışken güvenlik önlemi kendi gerçekliğimize dönmemizi sağlar. Zaman ayarlaması ise “Burada ki 1 saatim, orada ki 1 yıla eşit olacak.” gibi. Onun dışında script’imize oradaki kişilerin hayatlarıyla alakalı değişiklikleri de yazabiliriz. 

 Method ; Shifting yapmamızı sağlayan ve kolaylaştıran şeydir. Uyuyarak ve uyumayarak yapılan methodlar vardır. Genellikle uyuyarak yapılır. Bir nevi yol, yordam denilebilir. Bir sürü method vardır. Aralarından bize en uygun olanı ile shifting’i deneriz. Örn; Oxy, Rawen, Jade In, Estelle ve daha bir çoğu.

Sübliminal ; Melodiler ve kelimelerle moralimizi yükselten. Kafamızı boşaltmamıza yardım eden kısa dinletilerdir. İçinde bir sürü olumlama vardır. Hatta dinlerken kendimize moodumuzu yerine getirecek şeyler söylersek başarma oranımız artar. 

Shifting’i Başardığımızı ya da Yaklaştığımızı Nasıl Anlarız ; Method yaparken veya sübliminal dinlerken ellerimiz ve ayaklarımız uyuşmaya başlar. Gözümüzün önünde beyaz bir ışık patlıyor gibi olur. Beynimizin uyuştuğunu hissederiz. Gitmek istediğimiz yerin kokusunu alabiliriz ya da oradan sesler duyabiliriz. Hatta birinin bize dokunduğunu bile hissedebiliriz. Gözlerinizi açtığınızda bekleme odasındaysanız ya da gitmek istediğiniz yerde uyandıysanız başarmışsınızdır <33. Eğer başaramadıysanız sakın moralinizi bozmayın. Tek seferde olabilecek bir şey değil çünkü bu. Zamanla olan, motivasyon ve inanca bağlı olan bir şey. Eminim ki sende başarıcaksın, sende o ışık var 🙂 

Öhm bu arada ben daha shifting’i başaramadım ama deniyorum. Gerçi sadece bir kere denedim ve daha scriptimi kağıda geçirmedim :/ Üşeniyorum galiba ama telefonda ki bir uygulamaya tamamen eksiksiz bir şekilde yazdım 🙂 Fazlasıyla olumlama aldım diyebiliriz. Öncelikle ben Jade In methodunu denedim ve bir yandan da sübliminal dinledim. Öncelikle ellerim uyuşmaya başladı peşine de ayaklarım uyuştu. Sanki yatağın üzerinde değilmişim de havada uzanıyormuş gibiydim. Beynim uyuşmaya başladı sanki bir yere çekiliyormuş gibi hissettim. Gözümün önünde beyaz ışıklar patladı ve cidden ok parlaktı. Bunun dışında ben scriptime “Yakın arkadaşım beni dürterek uyandıracak.” yazmıştım. Tam uykuya dalmaya başladığım sırada dürtüldüğümü hissettim ve cidden sallanmış gibiydim çok gerçekiydi. Tabii sonrasında heyecandan odağımı kaybettim 🙁  Tabi birde dokunduklarını hissetyim. Birisinin omzuma ve elime dokunduğuna yemin edebilirim. Böyle işteee. Tabii o gün başaramadım ama tekrardan deniyeceğiim. Asla pes etmeyiin, emin olun ki başaracaksınız. <33 

Ayşe Melek
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Dünyayı değiştiremiyorsan, dünyanı değiştirirsin. Hepsi bu. – Stefan Zweig

Dünyayı değiştiremiyorsan, dünyanı değiştirirsin. Hepsi bu. – Stefan Zweig

Sonraki
Hayata dair tavsiyeler

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.