Şeytanla Bir Anlaşma Yaptım 3

Kaynak belirtilmedi

BÖLÜM 3- Ne Dilediğinize Dikkat Edin

Eva’nın gözleri aniden açıldı ve kalbi hızla çarparken hızla doğruldu. Büyük bir odada uyandığını fark etti. Odadaki ışık parlaktı. Etrafına bakındıktan ve odanın eşyalarını inceledikten sonra, bu odanın oldukça lüks göründüğünü fark etti.

‘Neredeyim? Bu abartılı odanın nesi var? Hayal mi kuruyorum?’ Hala kıpırdamadan yatakta otururken bu sorular aklına geldi. Sonra başı acıyla zonkladı. Sanki devasa bir el sürekli olarak beynini sıkıyor ve onu lapa haline getirmeye çalışıyordu. Eli kafasına uçtu. Ve sonra olanları hatırladı. Bir bara girdiğini ve güçlü bir alkollü içecek almaya karar verdiğini hatırladı. Ve hatta barmenden onu ekstra güçlü yapmasını istedi. Sarhoş olmasına şaşmamalı. Bir şekilde bir adamın da olaya karıştığını hatırladı ama yüzünü hatırlayamadı.

Elini onun eline koyduğunu hatırlayabildi sadece.

Ani bir düşünceyle gözleri kocaman açıldı.

‘Aman Tanrım!’ kendini çılgınca kontrol etti, kendini okşadı ve genel olarak nasıl hissettiğini değerlendirdi. Hâlâ takım elbisesini giyiyordu ve vücudunun her zamankinden farklı olduğunu hissetmiyordu. Üzerinde olmayan sadece ayakkabıları ve blazer ceketiydi. Hızlı bir taramadan sonra, içinde bulunduğu yatağın yanındaki bir sandalyede düzgün bir şekilde düzenlenmiş kayıp eşyaları gördü. Gözlükleri de oradaydı.

Rahatlamış bir şekilde içini çekti.

“Bana bir şey olmamalıydı değil mi? Yanlış bir şey hissetmiyorum. Kendini tekrar kontrol etti. Sonra yüzünü avuçlarının arasına aldı. “Beni buraya o adam mı getirdi? Aman Tanrım, Eva… kendini neyin içine soktun!’

Sonunda kendini toparladı ve yataktan kalktı. ‘Aman Tanrım, lağım gibi kokuyorum! Burnunu buruşturdu ve ayakkabılarını ve ceketini aldı ve gözlüğünü taktı. 

Yalınayak odadan çıktı ve abartılı eve baktı.

‘Ah… benim… tatlı lordum… eski bir şatoda mıyım? Neredeyim ben?’  Etrafına bakınırken gözleri neredeyse yuvalarından fırlayacaktı. Yer çok büyüktü ve lüks bir şekilde döşenmişti. Her şey hatırı sayılır bir meblağ tutuyor gibiydi.

Büyük merdivene doğru koştu. “Mermer basamaklar… bronz tırabzanlar, avizeler, balo salonları… bu kesinlikle 1800’lerde yapılmış bir ev!”

Zemin kata ulaştığında, zarif mermer mantoları ve aynalı panelleri olan devasa bir şömine gördü. ‘Oh lanet! Kötü bir şömine bile var! Nasıl böyle bir yere geldim?’

Ağzı açık bir şekilde etrafına bakındı. Geniş alan boştu.

Eva devasa çift kapıya doğru koştu. Ama daha kapı koluna dokunamadan, bir ses duyuldu ve onu neredeyse yerinden söküp atacaktı.

“Kaçıyor musun, küçük kedicik?” Ses günahkar bir şekilde çekiciydi ve o sesin sahibini görmeden önce bile kaçınılmaz bir şekilde ona doğru çekildiğini hissetti. Derisi karıncalandı ama rahatsız edici bir şekilde değil.

Eva döndü ve sesin kime ait olduğunu gördü. Barda tanıştığı güzel adamdı! Şimdi ona baktıktan sonra aniden yüzünü hatırladı. Koyu renk bir cübbe giymişti ve saçları ıslaktı. Elinde ağır ağır bir kadeh şarap tutuyordu. 

“Sen… ben neredeyim?” Kalbinin kafesinde çılgınca çarptığı gerçeğini saklamaya çalışırken sordu.

“Cehennemde.” O gülümsedi. Şeytani bir gülümseme.

“Ne?” Eva, cevabına şaşırarak kaşlarını çattı. “Komik olmaya mı çalışıyordu?”

Kıkırdadı. “Şeytanla görüşmek istediğini daha önce bana söylemedin mi?” O ince ama seksi dudaklarda şeytani şehvetli bir gülümseme gezindi. Gülümsemesi karşısında hissettiği çok garip çekicilik karşısında kanının kafasına hücum ettiğini hissedebiliyordu. Bu adam bela gibi hissetti!

Eva ona saldırganca baktı. “Bu adam benimle oyun mu oynamaya çalışıyor…” Sonra bir anda, ona kulüpte söylediği şeyleri hatırladı. Ona bağırmak üzere olduğu kelimelerle boğulduğunu hissedebiliyordu ve yüzü asılmıştı. Dudaklarından kaçmakla tehdit eden iniltiyi zar zor tutuyordu. “Ah… ne kadar utanç verici!” Ve gözlerini sımsıkı kapattı. Neyse ki o utanç verici onaylamama sözlerini bağırarak söylememişti. Bu kadar küstahlıktan sonra yaptığı kabalık için özür dilemek zorunda kalsaydı muhtemelen utançtan ölürdü. Zehirli dilini tutmasına yardım ettiği için onu izleyen tanrıyı övdü. Dudaklarında seksi ve tembel bir gülümsemenin kıvrıldığını görünce terledi.

Ona yaklaştı. Ve sonra işaret parmağı birdenbire kaşlarının arasında toplanan çizgilere nazikçe ama kararlı bir şekilde bastırdı.

“Sakin ol, evcil hayvan -” sesi duyuldu ve Eva, hassas cildinin üzerine çekilen kadife bir battaniye gibi hissetti. Bu ona hem sıcaklığın karışımı hem de aynı anda titremesine neden olan garip bir his verdi.

Bileğini tuttu ve ona baktı. “Bana öyle deme. Ben senin evcil hayvanın değilim!”

Kıkırdadı sonra içini çekti. “Fazla ciddisin, evcil hayvan. Biraz gevşe -” Bileğini bir kenara fırlattı ve ona hiç hanımefendiye benzemeyen bir şekilde homurdandı.

“Ben gidiyorum. Teşekkürler ve sebep olduğum sorun için özür dilerim.” Sözleri sertti, küçümseyiciydi ve konuşmayı daha fazla sürdürmeye teşvik etmiyordu.

Döndü ve kapıya baktı ama…

“Bekle.” Avucunu tam önündeki kapıya vurarak, onun kalp atış davulunun yeniden çılgınca atmasına neden oldu. Sonra eğilip kulağına fısıldadı. “Basit bir teşekkür ve özür dilemenin benim için yeterli olduğunu düşünüyorsan… o zaman sana özürlerimi ileteceğim. Seni hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm Küçük Kedicik ama bu şeytan bununla yetinmeyecek. Hele onca onca şeyden sonra değil. yaptığın şeyler.”

Eva yutkundu. ‘Ha? Bekle… Yaptığım şeyler? Ne yaptım?’

“Görünüşe göre ne yaptığını hâlâ hatırlamıyorsun, ha? Güzel, o zaman. Sanırım seni basitçe bir şeyler uydurmadığıma ikna etmek için bazı kanıtlar göstermem gerekecek.” Kulağının hemen yanından gelen o yumuşak ve seksi bariton sesiyle Eva yeniden ürperdi.

“D-delil mi?” Eva kekeledi. Ona karşı bir çeşit kanıtı mı vardı?!

“İşte kanıt, evcil hayvan.” 

Eva gönülsüzce arkasını döndü ve onun sabahlığını kapalı tutan bağları çekiştirdiğini gördü.

Sonra yüzünde bitkin bir gülümsemeyle seksi bir şekilde mırıldandı. “Tam burada, Küçük Kedicik.”

Uzun sivrilen parmağı uzandı ve boynunu süsleyen çok bariz iki ize -bir morluk ve bir ısırık izine- işaret etti ve Eva’nın gözleri şokla açıldı.

 

 

 

Darklights
Novel paylaşımlarının, şurdan burdan oluşan derlemelerin olduğu eğlence dünyasına hoşgeldiniz...
Önceki
Şeytanla Bir Anlaşma Yaptım 2
Sonraki
Yalan Söylemeden Yaşamak Mümkün MÜ?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.