Şartlar değişince

Merhaba, güzel arkadaşlığı yeni noktalanmış biri olarak buraya bir şeyler yazmak istiyorum. Arkadaşlıklar bana göre bu dünyada çekilmez olmasına rağmen yaşanabilir kılan sayılı şeylerden. Kaybedecek bir şeyimiz olmadığında bile mutlaka kalbimizin arkalarında biryerde bir dostumuz,arkadaşımız tanıdığımız vardır. Fakat aslında sorun yeterince tanıyor muyuz,bunu netleştirmek.

Tanıdığımızı sandığımız insanlar dahi bir süre sonra değişebilir evet. Fakat o değiştikçe sen de değişmiyorsan,ona ayak uyduramıyor onu tamamlayamıyorsan bir sorun var demektir. Arkadaşlığımı sürekli sorgulayan tiplerden değilim ama şartları çok sorgularım. Eğer biri benim yanımdaysa neden, yanımda olmak zorunda mı,gittiğimde gelmek zorunda mı? 

Çünkü şartlar değiştiğinde insanlar da değişir.İnsanların değişmesi bana göre sorundur,korkunç bir durumdur. Benim arkadaşım sandığım insanın bana karşı aldığı en son tavır,herkesin mutlaka yeri olan minik hayatımdan kendisini çıkarmaya zorladı. Ve çıkardım evet. Bitti,Bitiyoruz,Bitecek

Hayat bu evet.. Fakat ben hayatın bu olduğuna inanmak istemiyordum. Ben hayat derslerimi arkadaşlıkların üzerinden almak istemiyordum. Onlar gelmeli ama gitmemeliydiler.. Her ders alışımda hayatımdan birinin eksiliyor olduğuna şahit olmak beni yoruyor. Gittikçe yoruluyorum ve evet ruhsal anlamda bir yıkım. Aşk acısından daha da kötü,kendi seçtiğimiz ailemizi kaybetmek gibi..

Umarım sevgimizi hak eden insanlarlar karşılaşırız ..

Kleysa
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Almaya Mı Geldin?
Sonraki
C# Multitasking Thread Komutları (2)

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.