Sandra Bullock’un Üniversite Yılları “Dizi” Olacak

Sandra Bullock'un Üniversite Yılları "Dizi" Olacak

Sandra Bullock Kendi Üniversitesi Yıllarını Anlatan Müzikal Diziyle Hayranlarıyla Buluşacak

Amerikalı oyuncu Sandra Bullock, en son Netflix yapımı “Bird Box” filmiyle hayranlarının karşısına çıkmış, başarılı oyunculuğuyla beğeni toplamıştı. 54 yaşındaki oyuncu bu kez de kendi üniversite yıllarını konu alan bir müzikal diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Amazon’da  yayınlanacak dizi, Sandra Bullock’un oyunculuk eğitimini aldığı Greenville’deki East Carolina Üniversitesi’nde yaşadıklarını anlatacak. Dans ve müzik ağırlıklı dizinin yapımcıları Sandra Bullock, Oscar ödüllü senarist Akiva Goldsman ve başarılı müzisyen John Legend olacak. John Legend ayrıca diziyi geliştirme ve 80’lerin pop şarkılarından ve birçok müzik türünün karışımından oluşan dizi müziklerini yaratma aşamasında da projeye katkı sunacak. Dizinin senaristi “Constance”, “Damien” ve “The Originals” dizileriyle tanınan K.C. Perry olacak. Dizinin yapımcısı Oscar ödüllü Akiva Goldsman ise “Star Trek: Discovery”, “Star Trek: Discovery”, “Titans”, “Fringe” ve “Childhood’s End” gibi yapımlara imzasını atmıştı. Başarılı yapım ekibiyle merak uyandıran dizinin adı ve çıkış tarihi açıklanmazken projenin ilk aşamada olduğu belirtildi.

Sandra Bullock'un Üniversite Yılları "Dizi" Olacak

80’lerin Baskıcı Kültüründe Aşkı Ve Kimliğini Arayan Bullock’un Hikayesi

Dizi fikrinin, uzun süredir arkadaş olan, “A Time to Kill” ve “Practical Magic” filmlerinde birlikte çalışan Bullock ve Goldsman‘ın sohbetleri sırasında ortaya çıktığı açıklandı. İkili, fikri geliştirmek için South by Southwest’te gösterilen 6 Ballons’un yönetmeni Marja-Lewis Ryan’a danıştılar. Ryan’ın, Amazon tarafından hazırlanan bu projede danışmanlık yapacağı belirtildi. Ünlü isimleri bir araya getirerek beklentiyi yüksek tutan dizinin konusu ise 1980’li yılların baskıcı kültüründe, aşkı ve kendi kimliğini arayan bir kadının eğlenceli, sınırları aşan ve yürek burkan yolculuğunu içeriyor. Dizi, müzik ve dansı içeren canlı anlatımıyla, karşılaştıkları tehlikelere rağmen kendileri gibi olmaya devam eden bir grup genç etrafında şekillenen; drag kültürünün, akıl sağlığının ve AIDS hastalığının dünyasını seyircilere sunuyor. Dizi, utanmayı bir kenara bırakmayı ve deli dolu yaşamayı vurgulayan sarsıcıyı bir hikayeyi vaat ediyor.

Önerilen İçerik: Iron Man İle Tanınan Robert Downey Jr. Gerçek Hayatta Da Dünyayı Kurtaracak

Haber Editörü: Pelin Aykın

Pelin Aykın
26 Şubat 1996’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. 2 yıl bir gazetede çalıştı. Yazmayı, okumayı, seyahat etmeyi ve farklı renkleri tanımayı sever. En önemli özelliği ise Rock’n Roll aşığı olması.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
İlişkilerinizi Kurtarma & İnsanları Anlama Rehberi
Sonraki
Belediye Başkanı Kimdir, Ne İş Yapar, Yetki ve Sorumlulukları Nelerdir?
Belediye Başkanı Kimdir, Ne İş Yapar, Yetki ve Sorumlulukları Nelerdir?

Belediye Başkanı Kimdir, Ne İş Yapar, Yetki ve Sorumlulukları Nelerdir?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.