ROBOTLAR'IN SIRRI¿

  • Herkese merhaba! Bugün sizlere robotlar ile ilgili detaylı içerikler sunacağım. Robotların geleceği,robotların keşfedilmeyen yönleri gibi birçok konuda bilgi vereceğim. Dilerseniz başlayalım. 
  • Günümüzde robotlar insan oğlunun birçok konuda gereksinimini karşılamaktadır. Bu robotlar bizlere çoğu alanda yardımcı oluyor. Peki robotlar gelecekte şimdiki gibi mi? Olacak. Cevap tabi ki de hayır. 
  • Robotlar gelecekte biz insanların daha çok hayatında yer alacak bence,her evde her işi yapabilen birer robot bulunacak. Bunlar tabi ki gelecek yıllarda olacak ama şimdiden onlara yani robotlara büyük bir önem vermeliyiz. Kısacası robotların geleceği belli yani hayatımızın %98’i robotlar dan oluşacak diyebilirim.
  • Robotların geleceğini tahmin edebilmek kolay ancak onların sırları nedir? Günümüzde bazı insanlar robotlara karşı bir tepki var bunun sebebi robotlar dünyayı ele mi geçirecek? Tabi ki de bu sorunun cevabıda hayır. Çünkü robotları yapan insanlar,insanlarında kendi kendilerini ele geçireceğini zannetmiyorum.
  • Peki bu sorunun cevabı Evet olsaydı. Eğer robotlar sistem dışı bir şekilde bizim geleceğimizi,Dünyamızı ele geçirseydi? İşte bugün benim değinmek istediğim konuda buydu eğer böyle bir şey olursa bu robotların sırrını ortaya çıkarırdı. Gelin daha detaylı bakalım bu konuya.
  • Robotlar insanlar tarafından üretilmektedir ancak üretilen robotlar da farkında olmadan bir hata yapılırsa bu hata onlara farklı şeyler yaptırabilir. Bunun sonucunda istenmeyen davranışlar yani insanların yararına üretilmiş makineler insanlara büyük kayıplar yaşatabilir bu durum da onların sırrıdır.
  • !NOT: BURADAKİ YAZILAN YAZI HİÇ BİR ŞEKİLDE ALINTI YAPILMAMIŞTIR. GÖRSELLERİMİZİN KAYNAKÇASI AŞAĞIDAKİ KAYNAKÇA BÖLÜMÜNDE YERALMAKTADIR. YAZARIN İZNİ OLMADAN HİÇBİR ŞEKİLDE ÇOĞALTILAMAZ VEYA KOPYALANIP BİR YERDE YAYINLANAMAZ YAPILMASI HALİNDE TELİF HAKLARINA UYULMAMIŞTIR. 

                《GÖRSEL KAYNAKÇALARI》

                     GÖRSEL 1.1 GÖRSEL 2.2                                             KAPAK RESMİ  GÖRSEL3.3 

okur

Yazar: FOREVERREADER

GİZEMLİ BİR YAZAR...

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.