Rambo İle Fotoğraf Çektirmenin Bedeli Bin Dolar!

Rambo İle Fotoğraf Çektirmenin Bedeli Bin Dolar

Rambo film serisiyle tanınan Hollywood yıldızı Sylvester Stallone, “An Experience with Sylvester Stallone” adlı etkinlik için 31 Ağustos ile 6-7 Eylül tarihlerinde İngiltere’de olacak. Etkinliği düzenleyen şirketin bu organizasyona katılmak isteyenlerden istediği ücret ise herkesi şaşkına çevirdi.

Londra, Manchester ve Birmingham’de düzenlenecek etkinliklerde Stallone, sahnede bir röportaj verecek, gelen hayranlara 3 çeşit yemek sunulacak ve Rambo filmlerinde kullanılan bazı eşyalar açık artırmayla satılacak. Bunların haricinde Hollywood yıldızıyla fotoğraf çektirmek isteyenlere ise bin dolarlık (yaklaşık 6 bin lira) bir ödeme istenecek. Sadece 10 kişilik kontenjanı olan bu fotoğraf paketini alan hayranlara, Stallone imzalı bir çerçeve ve fotoğraf kuyruğunda öncelik verilecek. Bu fiyatı yüksek bulanlara ise ortalama 100 sterlin (yaklaşık 750 TL) daha ucuz olan “profesyonel fotoğraf” paketi sunulacak. Bu paketin içinde ise 2’şerli gruplar halinde Stallone’la fotoğraf çektirme imkanı var.

Rambo İle Fotoğraf Çektirmenin Bedeli Bin Dolar!

Eleştiriler Sonrası Şirketten Açıklama Geldi

İngiliz The Sun gazetesine göre, fiyatın yüksekliği nedeniyle ve Hollywood yıldızını ticari bir unsur haline getirdikleri için yöneltilen eleştirilere cevap olarak etkinliği düzenleyen şirketten açıklama geldi. Şirket şu açıklamayı yaptı: “Tüm ticari işlerde olduğu gibi, bazı giderler var ve bu bizim şirketimiz için de geçerli. Bu statüde bir ünlüyü İngiltere’ye getirmenin maliyetini göz önünde bulundurursanız o zaman durumu anlayabilirsiniz. Maalesef kalitenin maliyeti de yüksektir.”

Önerilen İçerik: Ölmeden Önce Görmeniz Gereken Dünyanın En İlginç 5 Müzesi

İdil Ceren Yılmaz
Gezegendeki yolculuğunun 24'üncü yılında. Atmosferde başıboş gezen hikayeleri yakalayıp insanlara anlatmak en büyük tutkusu.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Gelecek Senin Elinde!
Gelecek Senin Elinde!

Gelecek Senin Elinde!

Sonraki
Bir Şeye Sahip Olmak, Ona Hakim Olmak mıdır?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.