Pomeranian Boo Yavru Köpek Eğitimi!

Yavru pomeranian cinsi sevimli suratıyla ve altın rengi tüyleriyle insanların dikkatini çekmektedir. Bu köpekler eğitimi çok açık ve bir o kadarda yeni şeyler öğrenmeye hevesli köpeklerdir. Tam bir aile köpeği olmakla birlikte evde beslenilen köpekler kategorisinde en üstlerde yerini almaktadır. Herkes köpeğiyle sağlıklı ve rahat vakit geçirmek ister.  Bu düzeni sağlamak içinde köpeğinize bazı eğitimleri aldırmanız gereklidir.

Pomeranian Boo Hangi Eğitimleri Almalıdır?

Pomeranian boo cinsi köpeklerin alması gereken eğitimler şunlardır;

Yavru Pomeranian Boo Tuvalet Eğitimi

Yavru köpeklerin alması gereken ilk eğitim tuvalet eğitimidir. Köpeğin Tuvalet Alışkanlığını kazanması ev içi hijyen açısından ve köpeğinizin beslenme düzeninin şekillenmesine yardımcı olan en önemli unsurdur. Tuvalet eğitimi Evde Pomeranian Tuvalet Eğitimi ve Dışarı Pomeranian Tuvalet Eğitimi olarak ikiye ayrılmaktadır.

 

Yavru Pomeranian İtaat Eğitimi

Pomeranian İtaat eğitimi sizin ve köpeğiniz arasındaki bağı ve iletişimi güçlendirecek aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir. Yavru Pomeranian Boo Temel İtaat Eğitimi en gerekli eğitimlerdendir. Bu eğitimde köpeğinize bazı komutlar öğretilir. Bu komutlar; gel, otur, otur bekle, yat, yat bekle, aferin, hayır, takip gibi komutlar öğretilir. Takip komutunda köpeğiniz sizin sol tarafınızda tasmalı bir şekilde sizi çekiştirmeden yürümeye devam edecektir. Bunlardan sor Yavru Pomeranian İleri İtaat Eğitimi alabilir. Bu eğitimin tek farklı tasmasız bir şekilde öğretilen komutları yerine getirmesidir.

 

Yavru Pomeranian Sosyalleşme Eğitimi

Doğuştan sosyal olan ilgiyi seven arkadaş canlısı bu köpekler bazen sahibini kıskanabilir ve diğer canlılara, insanlara karşı havlayabilir. Bu gibi köpeklerde davranış bozukluklarını düzeltmek için sosyal eğitimi alması gerekir. Sosyal eğitimi alan köpeklerde havlama, kemirme, mama yememe, ağlama gibi sorunların ortadan kalkması sağlanır. Bu yüzden yavru pomeranian sosyalleşme eğitimi önemlidir.

https://muratgungork9.com/pomeranian-boo-kopek-egitimi-ve-ozellikleri/

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.