Nedir yahu şu yavrum kelimesi

 Size yani biz kadınlara yavrum diye hitap eden erkekler hiç ilginizi çekti mi, benim çekti.

 Nedir bu yavrum kelimesinin altında yatan o derin anlam birincisi cidden sahiplenici mi olmak yoksa laf ola beri gele mi. Bana göre ikiside değil . Bu sene iki erkekte dikkatimi çekti doğrusu ikiside bana yavrum diye hitap etti ama ikiside sahiplenici değildi .Birinin lisedeyken diğerinin de üniversite de yaşadığı sancılı aşk hikayelerini dinledim ikiside olanlardan sonra sevmemeye yemin etmişler ama niye sürekli yavrum kelimesi ağızlarındaydı.

Yavrum yok , yavrum ben sana dedim ya ….. Bla bla bla. Herhalde terk edilen erkeklerin hayatlarına aldıkları yeni kızlara bak biz terk edildik sana da muallaktasın gözüyle bakıyoruz demenin  bir mesajı galiba bu varsayımımı herhangi bir bilimsel çalışmaya dayandıramasamda yavrum diyen erkekler, kızlar pek ciddi ilişki içine girmiyorlar ve doğal olarakta kalpten geçirdikleri dillerine bu şekilde vuruyor.Zaten nedense bende de mide bulandırıcı oldu artık ya sizde? Biri bana yavrum diye hitap edince Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisindeki hayatın kocası geliyor. 

 Yavrum dediğinde adam ,benim için değil ama sen insanlık için büyük bir ırz düşmanının diye karşılık veresim de gelmiyor değil. Valla hayatıma girecek olan adamda ilk önce buna bakarım bana hitabına “yavrum” dediği anda da üstünü çizerim ben. 

eylem-yildiz
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
''SEVGİLERDE''
Sonraki
Sedat bayraktar kimdir ? Kaç yaşında

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.